Casting:
Hakka vipMedicumi ilusaadikuks!

Sellist asja pole Eestis enne nähtud!

Loe veelRegistreeri

Kas tahad end reklaamis proovile panna, kuid arvad, et Sinu välimus pole täiuslik? Siis otsime just Sind!

Osale konkursil, sest juba kuu aja pärast võid just Sina osutuda üheks neljast võitjast, kes saavad enda peal kõiki tänapäeva kosmetoloogia võimalusi proovida.

Kui Sa

N

oled 30-50-aastane

N

oled valmis osalema professionaalsetel reklaamivõtetel ja jutustama oma lugu

N

tahad vabaneda mõnest iluveast (kortsud, pigmendilaigud, kapillaarilaiendid, liigne karvakasv, ebaõnnestunud tätoveeringud, jm)

Siis ootame Sinu avaldust!
Registreeri

Kliinik vipMedicum on Tallinnas avatud peaaegu 9 aastat ja selle ajaga on meie parimad spetsialistid kõige moodsamate seadmete abil aidanud tuhandetel tavalistel naistel välimust kaunimaks muuta, noorust pikendada ja enesekindlust juurde saada. Nüüd tahame pakkuda sellist võimalust ka Sulle!

Kirjutage, miks just Sina soovid projektis osaleda, lisa kirjale oma portree ja täispikkuses foto, märgi ära vanus ja kontaktandmed ning oota vastust!

Võitjate nimed teeb meie žürii teatavaks 1. augustil. Peaauhind on professionaalne fotosessioon ja iluprotseduuride kuur Tallinna parimas ilukliinikus! Kõikide osavõtjate vahel loositakse välja 3×200 € vipMedicumi kinkekaarte.

Võitjatega sõlmitakse aastane leping ja nende fotod hakkavad kaunistama vipMedicumi ilukliiniku reklaammaterjale: trüki-, väli- ja internetireklaami.

vipMedicum – ilu algab siit!

Registreerimine

* Nimi ja perekonnanimi

* E-mail

* Telefon

* Vanus

* Miks teie soovite projektis osaleda

* Portree

* Täispikkuses foto

Greete

Greete Tomson
Administraator

Täida vorm ja osale konkursil! Võitjate nimed teeb meie žürii teatavaks 1. augustil.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.