Biorevitalisatsioon peptiididega

Loe veelRegistreeri

Hoolimata kõikidest kosmetoloogiaalastest saavutustest, pärast 40. eluaasta täitumist näitavad peeglid meile tuima järjekindlusega kortse.

Miks vajab “üle 40-aastase nahk” erilist lähenemist?

Enne kui oma juttu jätkame, teeme õige selgeks, milline see “üle 40-aastase nahk” siis on. Pärast 45. aastat kulub naha rakukihi uuenemisele mitte enam 28 päeva, nagu nooruses oli, vaid 56. Naha kõik kihid muutuvad õhemaks, aga välimine – sarvkiht – pakseneb. Rasvkoe vähenemise tõttu kaotab nägu volüümi, pole enam nii värske ja nooruslik.

Nahk hakkab intensiivsemalt niiskust kaotama ning meenutab üha enam pärgamenti. Kortsud tungivad sügavamale nahka ja neid on rohkem: kanavarbad, kotid silmade all, nina-suu voldid, kulmudevahelised vaod, laubakortsud. Ilmuvad nn marionettkortsud, mis kisuvad suunurgad alla ja annavad näole tusase ilme. Huulte ümber tekib samuti kortsuvõrk – nn suitsetajate kortsud .Käeselga ja kõrvanibusid katab reeturlik võrk. Ülemised silmalaud vajuvad alla. Nahk pole enam prink. Põsed hakkavad rippuma. Pärast 50. eluaastat lisandub nendele sümptomitele veel intensiivne pigmentatsioon. Kõik need vanuselised muutused on paratamatud, kuid tänapäeval ei tähenda nad enam seda, et elu on läbi!

Aitab küll käia ringi “üle 40-aastase näoga”! Kõik, mida vajate, on BioStem –biorevitalisatsioon peptiididega
Registreeri

Arsti kommentaar:

“Pärast 40. eluaastat tekivad nii meeste kui naiste hormonaaltasemes pöördumatud muutused. Halveneb mitte ainult naha seisund, vaid ka lihastoonus. Kosmetoloogid ei taha sellest rääkida, kuid tõde on selles, et just nimelt hormoonid määravad meie naha seisundi. Kuid hormoonteraapia pole kaugeltki ainuke võimalus, kuidas poole sajandi täitumist noore ja säravana pühitseda.

Spetsiaalselt “üle 40-aastase naha” probleemide lahendamiseks on nüüd töötatud välja kaks ainulaadset preparaati: Fine Thread Solution ja Wrinkle Control. Nende aluseks on eksklusiivsed biomimeetilised peptiidid, millel ei ole analooge. Bio Stem injektsioonidele on juba antud mitteametlik tiitel “hooaja kõige moodsam peptiidide baasil preparaat”.

Tulemus:

N

näoovaal pinguldub

N

nahk on siledam ja särab

N

nahal tekib vähem löövet

N

rakud taastuvad ja uuenevad

N

nahk on pikaks ajaks niisutatud

N

nahk muutub tihedamaks ja elastsemaks

N

antioksüdandid kaitsevad vabade radikaalide eest

N

kindel kaitse kortsude ja vananemise eest tulevikus

N

armid vähenevad

N

kortsud silenevad

N

poorid kitsenevad

N

nahk uueneb, omandab värske ilme

N

naharasu tootmine normaliseerub

N

fenomenaalne mõju – pingul nahk kuuri läbimisega

N

taastub naha võime toota ise hüaluroonhapet, kollageeni ja elastiini

Registreerimine protseduurile

Konsultatsioon – 16 €
Erihind esimesele protseduurile Bio Stem näole – 109 € (159 €)


Nimi (*nõutav)

Email *

Telefon *

Vali kuupäev *

Teade

Viivika

Viivika Peiker-Kits
Administraator


Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.


Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.