Lifting niitidega APTOS

Loe veelRegistreeri

Vananeda ei taha keegi, kuid aega peatada ei saa. Juba 30–40-aastaselt ilmuvad esimesed vananemisilmingud: kortsukesed ja näoovaali hägustumine. Samas vananemisprotsess alles võtab hoogu: peegli ees seistes tõstame näppudega nahka silmade, põsesarnade ja lõua juures ülespoole. Kui saaks vaid seda niimoodi kinnitada! Nüüd on see võimalik tänu spetsiaalsetele niitidele APTOS, mida esteetilise korrektsiooni spetsialistid naha alla paigaldavad.

Kui skalpelli alla minna on veel vara, kuid midagi muud enam ei aita

Lifting niitide abil on esteetilise korrektsiooni protseduur, mis ühendab endas kosmetoloogia ja ilukirurgia eelised. See võimaldab saavutada pikaajalise noorendava toime ilma operatsioonita, see tähendab ilma pika taastusaja ja võimalike tüsistusteta. 48 riigi spetsialistid tunnistavad niitidega liftingut vääriliseks alternatiiviks iluoperatsioonile. Naha pinguldamist niitidega APTOS peetakse parimaks vanuseliste muutuste korrigeerimise vahendiks siis, kui kirurgilisi meetodeid on veel vara kasutada, kuid teised, mitteoperatiivsed vahendid ei anna enam tulemust.

Mis niidid need sellised on?

Niidid on inimese organismile täiesti ohutud. Nad ei tekita ei äratõukereaktsiooni ega allergiat. Sõltuvalt niitide eesmärgist ja patsiendi vanusest kasutatakse kas imenduvaid või mitteimenduvaid niite.

Mitteimenduvad niidid on kirurgiline õmblusmaterjal, mida kasutatakse meditsiinis juba ammu. Nad koosnevad polüpropüleenist.

Imenduvad niidi on valmistatud kaprolaktaamist. APTOSe spetsialistid lisasid sellele polüpiimhapet, mis stimuleerib kollageeni tootmist ning muudab naha pringimaks. Polüpiimhappe mikrodoosid erituvad kudedesse järk-järgult, vastavalt niidi imendumisele, ning tagavad stabiilse noorendava toime.

Niidid võivad kogu pikkuses olla või mitte olla varustatud spetsiaalsete “konksudega”

Niidid APTOS, väärides oma nime (a-ptoos, ehk siis allavajumise vastu),
suudavad lahendada praktiliselt kõiki näo ja keha noorendamisega seotud ülesandeid.

Registreeri

Piirkonnad, mida saab konkreetset liiki niitide abil optimaalselt pinguldada, on järgmised:

Nina–suu piirkond (voldid ja sügavad kortsud)
Lõug
Dekolteepiirkond ja kael
Kulmud ja ülemine silmalaug
Põsed, põsesarnad
Silmaümbrus
Suunurgad
Kõrvaümbrus
Kõht, reied, käed ja rinnad

Nahapiirkonnad, kuhu niidid paigaldatakse, saavad tugeva lisatoestuse, närvid ja peamised veresooned aga jäävad terveks. Protseduuri tulemus säilib olenevalt nahapiirkonnast ja kasutatud niiditüübist 2–5 aastat.

Kuidas seda tehakse?

Protseduur viiakse läbi kohaliku tuimastusega ja sellele kulub sõltuvalt niitide hulgast 20–40 minutit. Iga niit paigaldatakse naha alla eraldi, kasutades spetsiaalset nõela – niidijuhtijat.

Kuidas protseduur välja näeb?

  • Nahka määritakse antiseptikuga.
  • Arst kannab nahale punktid ja abijooned.
  • Ülipeen niiti juhtiv nõel viiakse torkeava kaudu naha alla.
  • Nõela sisse juhitakse niit APTOS.
  • Nõel sisestatakse naha pinguldamise suunas ning ta eemaldatakse nahast torkeava kaudu. Niit jääb kudedesse.
  • Niiti pinguldatakse natuke, kuni saavutatakse vajalik liftingefekt.
  • Niidi otsad lõigatakse ära, niit ise jääb liikumatuna naha alla.

ENNE PÄRAST

Taastusravi

Vahetult pärast niitide sisestamist võivad tekkida verevalumid ja tursed, mis mööduvad paari päevaga. Pinguldusefekti on aga näha kohe. Protseduuri lõpptulemus sõltub aga suuresti taastusajast ja sellest, kui rangelt järgitakse arsti soovitusi.

Protseduuri taastusaeg koosneb mitmest etapist.

1. Esimese kolme ööpäeva jooksul tuleb hoiduda kuumast toidust, saunast ning kuumast dušist. Oluline on mitte toetada pead kätega ega mudida ala, kuhu on paigaldatud niidid. Ärge avage suud järsult ega tehke seda väga lahti, vältige järske mälumisliigutusi. Magada on soovitatav ainult seljal. Nahatorkeid peab kolm korda päevas määrima 3-protsendilise vesinikperoksiidiga. Esimese ööpäeva jooksul tuleb asetada protseduuri läbiviimise piirkonnale jääd. Järgnevatel päevadel peab kasutama mõnda väikeste verevalumite imendumiseks sobivat vahendit: hepariini sisaldavat salvi, Liotonit, Traumeeli või troksevasiini, määrides seda arsti poolt näidatud suunas. Võimalik, et tunnete protseduuri piirkonnas mõõdukat valu, vajadusel võtke valuvaigisteid.

2. Järgmise kahe nädala jooksul naasevad patsiendid tavaliselt tavapärase elu juurde, kuid tuleb järgida eespool toodud soovitusi (välja arvatud kuum dušš). Võib teha protseduure, mis aitavad taastumist kiirendada: mikrovoolu, ionoforeesi, ultraheli. Soovitatav on kasutada spetsiaalset kosmeetikat, mis on mõeldud tarvitamiseks invasiivsete protseduuride järel.

3. 2–4 nädala möödudes näeb nägu tavapäraselt välja. Elustiiliga seotud piiranguid pole enam tarvis. Kuid protseduuri läbiviimise piirkonda tuleb kohelda hellalt. Taastava kosmeetika kasutamine on soovitatav. Selle perioodi lõpus võiks külastada arsti, kes protseduuri läbi viis.

Protseduuri vastunäidustused:

M

Hea- ja halvaloomulised kasvajad

M

Nakkushaigused (ägedad ja kroonilised)

M

Kroonilised haigused

M

Vere hüübimise alanemine

M

Rasedus ja imetamine

M

Kalduvus keloidsete armide moodustumiseks

Registreerimine konsultatsioonile

Konsultatsioon – 16 €


Nimi (*nõutav)

Email *

Telefon *

Vali kuupäev *

Teade

NB! APTOS protseduuri broneerimisele kehtib 40% ettemaks

Viivika

Viivika Peiker-Kits
Administraator


Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.


Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.