Osooniteraapia

Osooni võlumolekulid teevad Teid nooreks, saledaks ja terveks.

Loe veelRegistreeri

Tänapäeva maailmas on üpris palju võimalusi, kuidas oma välimust parandada ja loomulikku ilu pikendada.

Osooniteraapia on füsioteraapilise loomuga ravi- ja noorendusprotseduur, mille käigus viiakse spetsiaalne osoonist ja hapnikust koosnev segu otse organismi kas veeni kaudu või mõnel muul viisil. Meditsiinilistel eesmärkidel hakati seda meetodit kasutama juba eelmise sajandi keskel, aga 80ndateks aastateks oli Itaalia meedikutel õnnestunud see iluravi teenistusse rakendada.

Osoon pole midagi muud kui üks hapniku lagunemisel tekkivaid aktiivseid vorme, lisaks sellele, et ta on võimsa põletikuvastase toimega, on osoon ka hea desinfektant ja suurepärane kudede taastaja. Just seepärast ongi osooniteraapial väga lai kasutusala.

KOSMETOLOOGILISED NÄIDUSTUSED

SELLE MEETODIGA SAAB LAHENDADA JÄRGMISEID PROBLEEME:
N

Põletikulise loomuga nahahaigused

Enamasti on sellised nähtavad ilmingud nagu kuperoosa, akne jm kõigest väline tunnus, mis annab märku üpris raskest haigusest, haiguse kolle ise asub aga organismi sisemuses.

N

Kortsud, naha üldine lõtvus, toonuse kadu

Selliste probleemide puhul süstitakse preparaati vaid pindmiselt, tänu sellele võib patsient saada lifting-efekti. Toime on seletatav asjaoluga, et nahk küllastub hapnikuga ning omandab selle käigus trimmis väljanägemise, prinksuse ja meeldiva jume. Kusjuures seda protseduuri võib viia läbi absoluutselt igal kehapiirkonnal, alates näost ning lõpetades reite ja seljaga.

N

Striiad, armid

Osoonil on unikaalne regenereerimisvõime, lisaks sellele parandab ta ainevahetust ja vereringet tervikuna ning selle toimel muutub ka armide väljanägemine kenamaks. Eriti siis, kui tegemist on värskete armidega. Et tulemus oleks võimalikult hea, süstitakse ka arme ümbritsevat piirkonda.

N

Alopeetsia

Osooni süstimisel on täheldatud positiivset mõju peanahale ja juuste folliikulitele. Taoline mõju saavutatakse ainuüksi sel põhjusel, et osoon avaldab kogu organismile stressivastast toimet ning kiirendab ainevahetusprotsesse. Nii on osooniteraapiaga võimalik juuste väljalangemist vältida, kui haigus on algstaadiumis.

KUI PALJU SEANSSE LÄHEB VAJA?

See on tegelikult üpris individuaalne, sest standardse, veenikaudse osooniteraapia puhul läheb tavaliselt vaja umbes 6–8 protseduuri.

OSOONITERAAPIAGA KAALU LANGETAMA

Veel üks paljude jaoks ainukordsuse tõttu asendamatu protseduur, milles osooniteraapiat kasutatakse, on võitlus liigse kehakaaluga. Sellist mõju võimaldab saavutada üheaegselt mitmes erinevas valdkonnas tegutsemine (vajadusel).

Kui rääkida osooni omadustest, siis lahustab ta vaid mingi osa rasvaladestustest, ülejäänuid aga nõrgestab sel moel, et tulevikus on teised analoogsed protseduurid efektiivsemad.
Muide, lisaks eelnevale kiirendab osooniteraapia ainevahetust ja puhastab seega organismi kahjulikest ainetest.
Pindmiste injektsioonide käigus kiirendab osooniteraapia nahaaluses rasvkoes väga kiiresti ainevahetust. Samal ajal hakkavad rasvarakud lagunema, nemad aga ongi “apelsininaha” peamised põhjustajad.

Registreerimine konsultatsioonile

Konsultatsioon – tasuta
Esimene protseduur -50%


Nimi (*nõutav)

Email *

Telefon *

Vali kuupäev *

Teade

Greete

Greete Tomson
Administraator


Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.


Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.