beautiful_skinMe vananeme, kuid igaüks vananeb veidike omamoodi. Mõnele teeb muret näo kuivamine ning peenekortsuline, justkui küpsenud nahk. Teised kaebavad rohkem kudede allavajumist, sügavate kortsude tekkimist ning näo üldist deformeerumist.

Naistel tekib tihtipeale küsimus: kui teha erinevaid noorendavaid süste, kuidas nahka viidud ained seal käituvad, kas nende vahel ei teki konflikti? On see ohutu?

Võitluses erinevate vananemisilmingutega on esteetiline meditsiin vallutamas uusi kõrgusi

Järgmise põlvkonna preparaat tagab kompleksse noorendava toime pikaks ajaks. Jutt on biorevolümiseerijatest, mis on loodud puhtamast puhtama hüaluroonhappe baasil ning mille kontseptsioon vastab kolmele printsiibile:

Bioökoloogiliselt puhtad, organismiga täielikult sobituvad ja järelikult absoluutselt ohutud preparaadid. Neid saavad kasutada ka allergikud.

Rekudede taastamine ja restruktureerimine, regenereerimine ja struktuurne ümberehitamine, tänu millele saavutatakse nende füsioloogiline noorenemine.

Volümiseeriminenoorusele omase volüümi taastamine. Protseduur kätkeb endas nii kortsude täitmist seestpoolt kui naha biorevitalisatsiooni.

Seega ühe protseduuriga saab noorenenud, kuid loomuliku näo, kus pole kühmusid, ebatasasusi ega üleliigset volüümi. Ja kõike seda igasuguse ohuta tervisele

Regenyal BioExpander on end hästi näidanud võitluses naha turgori vähenemisega ning näoreljeefi ja kontuuride muutustega. Sobib järgmiseks:

– volüümi lisamiseks põse- ja oimupiirkonnale,

– lauba ja silmaümbruse noorendamiseks,

– allavajunud suunurkade korrigeerimiseks,

– pisaravao õrnaks, kuid tõhusaks korrektsiooniks.

Lal System DUO stimuleerib naha bioloogilist virgumist ning taastab pikaks ajaks vananemise tõttu kaotatud volüümi.

Eriti hästi sobib järgmiseks:

– nina-suu voldi täitmiseks ja raviks,

– huulte noorendamiseks ja volüümikamaks muutmiseks,

– põskede, sarnade ja lõua kuju muutmiseks,

– käeselja, õlgade ja kaela noorendamiseks ja täitmiseks,

– kulmudevahelise piirkonna korrigeerimiseks.

Protseduur on hästi talutav ja täiesti valutu. Pärast tuimasti pealekandmist süstitakse preparaat naha keskmisesse kihti peenikese mini-kanüüliga. Taastusaeg puudub: patsient võib hakata kohe tegelema oma igapäevaste asjadega. Protseduuride arv määratakse individuaalselt. Noorendav toime suureneb järk-järgult, vastavalt hüaluroonhappe vabanemisele, see aga paneb tööle füsioloogilise noorenemise loomulikud mehhanismid.

 

broneeri-onlinevõi telefonil 6590 231