UUS! MARATON SINU UNISTUSTE FIGUURINI – programmide kompleks, mis sisaldab endas 24 SUPERHINNAGA protseduuri. Loe lähemalt…

KRÜOLÜPOLÜÜS – on uus mitteinvasiivne valutu meetod, mis võimaldab vabaneda rasvaladestustest seda piirkonda külmaga mõjutamise kaudu. Rasvavoltide lokaalne jahutamine aitab võtta kaalust alla füsioloogiliselt loomulikul viisil, organismi koormamata.

ENDOSPHERES THERAPY – on kompressiooniline mikrovibratsioon, uusim saavutus aparaatses kosmetoloogias, uuenduslik meetod ravimaks veenipaisu ja igat liiki tselluliiti. Meetodi aluseks on vaakumi asemel kompressioon ning venitamise asemel mikrovibratsioon. See ravi on täiesti füsioloogiline, organismile ohutu ja mittetraumeeriv ning aitab vältida selliseid tüsistusi nagu naha lõtvus ja rippumine.

INTENSIIVNE SALENEMINE – pärast programmi läbimist on märgata olulist kehakaalu langust. Tselluliit kaob, nahk muutub elastsemaks ja pringimaks, paraneb vereringe ja rakkudevaheline kaltsiumiioonide liikumine. Paraneb enesetunne, suureneb toonus, tekib uskumatu kerguse tunne!

PRESSOTERAAPIA – ühendab endas kudede füsioloogilise drenaaži ja massaaži tervendava mõju põhimõtteid. Aparaadi abil „sääristesse“, „kinnastesse“ ja „vöösse“ suunatud õhk aktiveerib nõrka vereringet, surudes laineliste võngetega pehmeid kudesid perifeeria poolt südame poole. Lainetena ringlev õhk mõjutab üheaegselt jalalabasid, sääri, reisi ning vajadusel ka tuharaid, kõhtu ja käsi.

PROGRAMMID RASEDATELE NAISTELE JA IMETAVATELE EMADELE – ilukliiniku vipMedicum spetsialistid töötasid välja komplekssed spaaprogrammid spetsiaalselt rasedatele naistele ja imetavatele emadele. Need arvestavad naise organismis sel tähtsal ajal toimuvaid keerulisi adaptiivseid kaitseprotsesse. Prantsuse kvaliteetse profikosmeetika Algologie holistiline lähenemine säilitab tõhusalt naha tervist ja noorust, selle kasutamine aitab lõõgastuda ning tulevast ema lihtsalt veidike hellitada.