Esteetilise meditsiini spetsialist / Õde

Anna Jussipova

Olen lapsest saati unistanud saada meedikuks ning ma viisin selle unistuse ellu, kui lõpetasin 2010. aastal Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala. Soov aidata inimesi on mu hinges tänapäevani.
Õe töös on minu arvates kõige tähtsam mitte ainult erinevate meditsiiniliste manipulatsioonide kvaliteetne sooritamine, vaid ka oskus kuulata inimene ära ja individuaalne lähenemine igale kliendile.
Ma olen töötanud Põhja-Eesti Regionaalhaiglas erakorraliste sisehaiguste osakonnas ning sama haigla operatsiooniosakonnas operatsiooniõena. Toetun mistahes protseduuri läbiviimisel oma teadmistele puhtusest ja steriilsusest.

Töötan tänase päevani operatsiooniõena Eesti Veenikliinikus, mis on spetsialiseerunud veresoontekirurgiale.
Soov saada kosmetoloogiks on mul tekkinud juba ammu. Ühendada endas meditsiinilised teadmised ja oskused ning iluravi – see on ju suurepärane.

Olen lõpetanud kosmetoloogi õpingud (1,6 aastat), sooritasin edukalt rahvusvahelise eksami ning sain CIDESCO diplomi, mis on välismaal kõrgelt hinnatud.

Läbisin Peterburis täiendõppe injektsiooniliste meetodite kohta (mesoteraapia, biorevitalisatsioon, täitesüstid). Oman teadmisi ja kogemusi aparaatsetest näo- ja keha hooldusmeetoditest, samuti laserepilatsiooni valdkonnas.

Kosmetoloog on amet, mis tekitab rahulolu ja rõõmu tööst. See on selline situatsioon, kus meister ja klient suhtlevad kõige erinevamatel teemadel, muutudes tasapisi justkui sõbrannadeks. See on võimalus käivitada oma loominguline energia ja inspiratsioon ning täiustuda ja areneda lõputult, millega ma täiel määral tegelengi!
Lugupidamisega
Anna Jussipova