Kosmeetik

Darja Magomaeva

Minu nimi on Darja Magomaeva, ma olen kosmetoloog. Valisin selle eriala sugugi mitte juhuslikult: mul on alati olnud tohutu tung aidata inimesi, muuta neid enesekindlamaks ja seega õnnelikemaks. Seesuguste metamorfooside põhjuseks on alati nii sisemise kui välise seisundi paranemine, sest hinge peegliks pole mitte ainult silmad, vaid ka meie nahk! Ma pean väga oluliseks tuua esile looduse poolt antud eeliseid, “kustutamata” inimese individuaalsust, seepärast lähenen kliendile alati individuaalselt ja koostan igale patsiendile just talle vajaliku programmi.

Lõpetasin I. P. Pavlovi nimelise Esimese Meditsiiniülikooli juures tegutseva Sankt-Peterburgi Meditsiinikolledži ning läbisin täiendkoolitused kosmetoloogi erialal, pärast seda olen oma kvalifikatsiooni pidevalt tõstnud.

Patsientidele võin nende vajadustest lähtuvalt pakkuda keemilisi koorimisi, mesoteraapiat, biorevitalisatsiooni ja kontuurplastikat. Olen ka aparaatsete tehnoloogiate spetsialist (protseduurid näole ja kehale ning laserepilatsioon).