Üldarst / naharavi arst

Ilia Falin

Tervist! Minu nimi on Ilia. Ma olen tõeline esteetilise meditsiini fänn. Minu jaoks on nauding töötada tõenduspõhise meditsiini ja loovuse piiril, kui töötame koos patsiendiga selle nimel, et täiustada inimese elu ainulaadseimat ilu, välist ja sisemist. Iluprotseduurid on alahinnatud võimalus parandada elukvaliteeti – lõõgastuda, tunda enda eest hoolitsemist ja muutuda enesekindlamaks. Seega, minu lähenemine on ainult individuaalne ja partnerlik lähenemine patsiendile, sest ilu ja tervise hoidmine nõuab terviklikku lähenemist. Ilu ja tervis eksisteerivad ainult koos, samuti nagu nahk – ei toimi eraldi, vaid keerulise organismi raames. Ma soovitan ainult seda, mida ma hästi tean, enamasti seda, mida ma ise kasutan. Mulle meeldib kogeda uusi riistvaratehnikaid, süste, samuti väliskreeme ja seerumeid. Töötan esteetilises meditsiinis alates 2017. aastast.

Haridus:
• 6-aastane üldmeditsiini kursus I.M. Setšenovi nimelises Moskva Esimeses Riiklikus Meditsiiniülikoolis, diplom kiitusega.
• Kaheaastane residentuuri programm „Näo- lõualuukirurgia” I.M. Setšenovi nimelises Moskva Esimeses Riiklikus Meditsiiniülikoolis.
• Kaheaastane residentuuri programm „Dermatovenereoloogia” I.M. Setšenovi nimelises Moskva Esimeses Riiklikus Meditsiiniülikoolis.
• Professionaalne ümberõpe 576 akadeemilist tundi „Kosmetoloogia” Esimene professionaalne esteetika instituut, Moskva.
• Professionaalne ümberõpe „Injektsiooni kosmetoloogia” – Mesoestetic Pharma Group (Barcelona, Hispaania)
• Alates 2021. aastast Tartu Ülikooli doktorantuur