Intiimpiirkonna naha valgendamine

Loe veelRegistreeri

Intiimpiirkonna nahal on oma eripärad. Muuhulgas võib ta mitmete erinevate põhjuste tagajärjel tumeneda. See näeb välja kui määrdunud laik ning valmistab inimesele sageli palju meelehärmi. Naeruvääristamise või ärapõlgamise hirmus tunneb niimoodi “õnnistatud” inimene intiimse läheduse hetkel suurt stressi. Seepärast häbenevad paljud neist ka saunas ning arsti vastuvõtul käia.

Pole midagi imelikku selles, et nad soovivad nendest pigmendilaikudest vabaneda. Kahjuks pole kõik naha valgendamise vahendid ohutud ega tõhusad. Kuid intiimpiirkonna naha valgendamise protseduuriga saab seda probleemi edukalt lahendada.

Miks nahk intiimsetes piirkondades tumeneb?

Päraku, häbememokkade, munandikoti ja kaenlaaluste pigmendilaigud võivad tekkida mingi üldhaiguse või nahatõve tõttu, pärast üleelatud põletikke ja traumasid ning mõningate medikamentide tarvitamisest. Pigmendilaikude teke võib olla tingitud ka pärilikust eelsoodumusest, hormonaalse tasakaalu muutusest raseduse ajal, kombineeritud suukaudsete kontratseptiivide kasutamisest, ultraviolettkiirgusest, naha põletikulistest protsessidest ning lihtsalt vananemisest.

Mida intiimpiirkonna valgendamine endast kujutab?

See on ühekordne protseduur, mida soovitatakse läbida iga poole aasta tagant. Protseduur on üpris lihtne ja ei võta palju aega. Professionaalne kosmetoloog koorib nahka ja kannab seejärel peale spetsiaalse valgendava kreemi. Pärast seda annab kosmetoloog selle kreemi patsiendile: kui kliinikus tehtud protseduurist on möödas kolm päeva, peab patsient kreemitama end selle kreemiga hommikuti ja õhtuti kahe nädala jooksul. Tulemust on näha kahe nädala pärast: nahk saavutab ühtlase heleda tooni ja hoolitsetud üldilme. Efekti säilitamiseks soovitab kosmetoloog kasutada valgendavat seerumit C-vitamiiniga. Protseduur on täiesti ohutu, sest kõik komponendid avaldavad pehmet toimet, ei traumeeri nahka ning ei tekita ebameeldivaid aistinguid.

Piirkonnad, millele tehakse valgendamist:

pärakuümbrus
häbemekink
häbememokad
munandikott
kõhujoone piirkond
kaenlaalused

NB! Valgendada saab vaid intiimpiirkonna pigmenteerunud kohti. Looduse poolt antud tõmmut nahka ei ole võimalik kosmeetiliste manipulatsioonidega valgendada.

Registreerimine konsultatsioonile

Konsultatsioon - tasuta


Nimi (*nõutav)

Email*

Telefon*

Vali kuupäev*

Teade

Greete

Greete Tomson
Administraator

Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.