Mitmetasandiline lasernoorendus
Frac3

Loe veelRegistreeri

Tänu laserkosmetoloogias toimunud tehnoloogilisele läbimurdele – Fotona Technology seadmetega läbiviidavatele sügavatoimelistele lasernoorendamise protseduuridele – on meie käsutuses ohutu ja väga tõhus naha noorendamise meetod, tänu millele saab isegi küpses eas pääseda tüüpilistest probleemidest nagu naha rippumine, laialivalguv lõualott ja kortsud. Prink ja hele nahk ning selged näokontuurid suurendavad elujõudu, lisavad reipust, tõstavad tuju ning enesekindlust.

Protseduuri näidustused:

N

laialivalguv näoovaal

N

jämedakoeline ja poorne nahk

N

peened ja keskmise sügavusega kortsud

N

“kanavarbad”

N

tuhm jume

N

fotovananemine

N

miimilised kortsud

Noorendav efekt püsib üpris kaua, kuni 5 aastat.

Protseduur koosneb 4–6 seansist, mis viiakse läbi intervalliga üks kuu. Protseduur nõuab väga lühikest taastumisperioodi (2–3 päeva), seepärast soovitatakse seda teha puhkepäevade eel.

Protseduuri olemus:

Nahka töödeldakse laserkiirega, mis tungib naha pealmist osa kahjustamata sügavatesse nahakihtidesse – dermasse. Kõrge temperatuur põhjustab kollageenkiudude tihenemise ning stimuleerib uue kollageeni tootmist. Protseduuri käigus tunneb patsient päikesepõletust meenutavat põletustunnet, kuid nahk on vaid veidi punetav, ja teised tõenäoliselt ei taipagi, et Te käisite äsja noorendamisprotseduuril. Lähima kahe päeva jooksul on võimalik väike turse, punetus ja kestendus. Nahk vajab sel ajal spetsialisti määratud erihooldust.

Protseduuri tulemusena moodustab nahk uue, noore kollageenkarkassi, näoovaal muutub selgemaks ning nahk ise pringimaks ja elastsemaks. Kortsud silenevad.

ENNE – PÄRAST

Registreerimine protseduurile

Konsultatsioon - 16 €
Esimene protseduur mitmetasandiline lasernoorendus näole - 199 € (279 €)


Nimi (*nõutav)

Email *

Telefon *

Vali kuupäev *

Teade

Greete

Greete Tomson
Administraator

Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.

Selle protseduuri eest saab tasuda järelmaksuga.