Näo pinguldamine

LisateaveReegistreerida

Näo pinguldamine

Aastatega nahaaluse rasvkoe kiht väheneb ja seetõttu pole nahk enam nii prink. Vanus hakkab tegema meie välimuses oma korrektiive. Kas leppida sellega või pöörduda esteetilise meditsiini poole, on iga inimese enda valik. Kui on soov kiiresti näokontuuri muuta, nahka pinguldada ja topeltlõuga kaotada, siis aitab ilukirurgia. Me kasutame oma kliinikus näo pinguldamiseks erinevaid tehnikaid: komposiit, miniinvasiivne laparoskoopiline kirurgia ja väikese armi tehnika.
u
Millal ei ole see operatsioon soovitatav
Tänapäevased näo pinguldamise tehnikad on vähe traumeerivad ning ei jäta märgatavaid jälgi. Sellegipoolest on sel operatsioonil nagu igal teiselgi omad vastunäidustused: epilepsia, onkoloogilised haigused, rasked siseorganite haigused, verehüübimise häired.
u
Millised on vanuselised piirangud
Spetsialisti poole võib pöörduda alates 40.–50. eluaastast, kuigi kogenud kirurgide praktikas pole harvad juhud, kui seda operatsiooni on soovinud ka palju eakamad patsiendid, kellel vanuselised muutused väljenduvad näopiirkonnas tavaliselt järgmises: lõuakontuuri vajumine, sügavad nina-suu voldid, suunurkade allavaje, vanadusdefektid (topeltlõug, rippuvad põsed, kotid põsesarnadel).

Info patsientidele

Kirugilisi protseduure viiakse läbi aadressil Raua 32.
Teenuseosutaja Estonian Clinic OÜ (ilukliiniku vipMedicum filiaal)
Terviseameti tegevusluba nr.L03767

Registreerimine protseduurile

Konsultatsioon- 49 €

Nimi (*nõutav)

Email*

Telefon*

Teade


(Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

Viktoria Nazarova
Administraator

Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil
6 590 231

Meie e-poes kõik -10%

E-poodi