Otoplastika- kõrvalestade korrigeerimine

LisateaveReegistreerida

Miks inimesed sedasorti protseduuridele lähevad?

Vastus on väga lihtne – kõrvad on esteetilisest vaatenurgast olulised, sest nende kuju ja suurus mängivad inimese välisilmes suurt rolli. Suured peast eemale hoidvad kõrvad võivad isegi muidu väga ilusa näo täiesti ära rikkuda, välimuse koomiliseks muuta. Kuid see pole ainuke probleem, millega otoplastika tegeleb. Kõrvalestade korrektsiooni läheb vaja ka kaasasündinud deformatsioonide ja traumade tagajärjel, tänapäevameditsiin saab jagu ka kõrvanibu defektidest, lontkõrvadest ja teistest deformatsioonidest.
u
Millised on vanuselised piirangud
Sellel operatsioonil mingeid vanuselisi piiranguid ei ole. Eemalehoidvate kõrvalestade kuju saab korrigeerida 5.-6. eluaastast alates, seejärel arenevad kõrvad harmooniliselt koos lapse kasvamisega. Kuid kui laps pole niivõrd noores eas operatsiooniks psühholoogiliselt valmis, võib seda teha mistahes muul ajal.
u
Millal ei ole see operatsioon soovitatav
Spetsialisti poole võib pöörduda alates 40.–50. eluaastast, kuigi kogenud kirurgide praktikas pole harvad juhud, kui seda operatsiooni on soovinud ka palju eakamad patsiendid, kellel vanuselised muutused väljenduvad näopiirkonnas tavaliselt järgmises: lõuakontuuri vajumine, sügavad nina-suu voldid, suunurkade allavaje, vanadusdefektid (topeltlõug, rippuvad põsed, kotid põsesarnadel).
u
Millised võivad tekkida tüsistused
See operatsioon on väga lühikese taastusajaga: paar esimest tundi võib opereeritud piirkond pulseerida, kuid tugevat valu see ei tekita. 2.-3. päeval võib tekkida turse, mis kaob 2–3 nädalaga. Kõrvad võivad punetada ja olla kaetud verevalumitega – normaalne värvus taastub kahe nädala pärast. Efekt on nähtav juba pärast sideme eemaldamist.

Info patsientidele

Kirugilisi protseduure viiakse läbi aadressil Raua 32.
Teenuseosutaja Estonian Clinic OÜ (ilukliiniku vipMedicum filiaal)
Terviseameti tegevusluba nr.L03767

Registreerimine protseduurile

Konsultatsioon- 49 €

Nimi (*nõutav)

Email*

Telefon*

Teade


(Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

Viktoria Nazarova
Administraator

Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil
6 590 231

Meie e-poes kõik -10%

E-poodi