Biodermogenes

innovatiivne venitusarmide ravi vipMedicumis
Loe veelRegistreeri

Biodermogenes

innovatiivne venitusarmide ravi vipMedicumis
Loe veelRegistreeri

Tänaseks päevaks on biodermogeneesi protseduur teinud läbimurde enamlevinud nahadefekti ravis – venitusarmid, pinguldab tõhusalt ükskõik millist lõtvunud (atooniline) nahapiirkonda (kõht, rind, käed, tuharad, reie siseküljed, aga ka nägu, kael ja dekoltee).

Biodermogeneesi seade kasutab elektromagnetvoolude tekitatud magnetvälja. Kõik teised tööfaasid (koorimine, mikrotsirkulatsiooni stimuleerimine ja lümfiringestamine koos naha ja selle hüdrolipiidkile samaaegse taastamisega) valmistavad koed ette põhiosaks ja viivad ravi lõpule. See on UNIKAALNE meetod, mis samaaegselt parandab kõik naha struktuursed ja esteetilised vead. Tänu sellele ainulaadsele meetodile taastatakse naha tekstuur, värv, toonus ja see soodustab naha võimet ühtlaselt päevitada.

Biodermogeneesi protseduur normaliseerib kõiki naha sisemisi protsesse. See puudutab mitte ainult naha toitumise parandamist raku tasandil, vaid ka mikrotsirkulatsiooni taastamist.
Melanotsüütide arvu suurenemine ja nende nahapigmendi melaniini süntees taastab venitusarmide päevitamise võime. Mis on tulemus – venitusarm tõuseb terve nahaga samale tasemele, muutub väiksemaks ja ei erine värvi poolest.
Biodermogenees Bi-one® 2.0 MD seade on tänaseks ainulaadne tööriist, mis tagab järgmised tulemused:

  • Venitusarmide seisundi paranemine pärast esimest seanssi, olenemata armi vanusest, päritolust, lokaliseerimisest ja nende esinemise põhjusest.
  • Esimene nähtav tulemus 24 tunni jooksul pärast protseduuri
  • Võimaldab naha päevitamist venituspiirkonnas juba pärast 4 teraapiaseanssi.
  • Venitussoone füsioloogiline täitmine fibroblastide stimuleerimise ning kollageeni ja elastiini sünteesi, armide pehmendamise ja mikrotsirkulatsiooni taastamise ning tulemuste stabiilsuse kaudu.
See meetod on eksklusiivselt esindatud kliinikus vipMedicum ja on võitmas järjest populaarsust meie klientide seas, kes näevad bioderomgeneesi protseduuri kõrget efektiivsust tulemustes.

Registreerimine protseduurile

Esmakordne protseduur 1 tsoon (30 minutit) - 79€(159€)


Nimi (*nõutav)

Email*

Telefon*

Vali kuupäev*

Teade


(Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

Anna Gordejeva

Administraator

Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

6 590 231

Meie e-poes on kõik teenused alati 10% allahindlusega!

e-pood