Intensiivne Salenemine

Loe veelRegistreeri

KAALULANGETAMISE KOMPLEKSPROGRAMM “INTENSIIVNE SALENEMINE”

Programm “Intensiivne salenemine” on töötatud välja Ilukliiniku VipMedicum juhtivate spetsialistide poolt. On mõeldud figuuri korrigeerimiseks, kui ülekaalu on 10-15 kg. Programm on arvestatud 1-1,5 kuuks.

Tuletades meelde bioloogiat: rasvkoe metabolism toimub kahe protsessi mõjul:

lipogenees – ainete transportimine ja säilitamine rasvarakkudes
lipolüüs – rasvade lagunemise ja rakkudest väljaviimise protsess.

Kui lipogenees toimub lipolüüsist intensiivsemalt, hakkab rasvkude suurenema, mis põhjustab vee seiskumise rasv- ja sidekoes, ning seepärast tekibki apelsinikoore efekt.

Olukorda aitab muuta meie kompleksprogramm aparaatidel Vip Line ja Pressoteraapia, tänu millele saab garanteeritult saleneda vähemalt kahe suurusnumbri võrra 1,5 kuu jooksul ning hämmastavalt parandada tervist.

Pärast programmi “Intensiivne salenemine” läbimist on märgata olulist kehakaalu langust. Tselluliit kaob, nahk muutub elastsemaks ja pringimaks, paraneb vereringe ja rakkudevaheline kaltsiumiioonide liikumine. Paraneb enesetunne, suureneb toonus, tekib uskumatu kerguse tunne!

Garanteeritud salenemine vähemalt kahe suurusnumbri võrra 1,5 kuu jooksul.

Kuidas kaalulangetamisprogramm läbi viiakse?

Esiteks mõõdetakse keha üle. Seejärel viiakse läbi protseduurid Transion ja Isogei aparaadil Vip Line kestusega 25 minutit kumbki. Need protseduurid stimuleerivad lipolüüsi, st lõhustavad rasvarakke. Seejärel algab Pressoteraapia protseduur kestusega 30 minutit, mis käivitab lipiidide ekstraheerimise režiimi. Protseduur on väga meeldiv ja absoluutselt valutu, ning organism hakkab lõdvestuma. Kuuri lõppedes mõõdetakse keha uuesti üle.

See kaalualandamise programm on arvestatud 10 seansiks kestusega 90 minutit 2-3 korda nädalas. Nendel, kellel on väike kehakaal, muutub figuur reljeefsemaks pärast esimest seanssi.

Kui klient järgib tervislikke eluviise, on salenemise efekt pärast protseduuride läbimist tõeliselt pikaaegne.

Mõjutus ei kahjusta tervist, kuid kui Teil on raske veenitromboos, hemofiilia, tugev arteriopaatia, kaugelearenenud südamepuudulikkus, nakkuslikud nahahaigused, kilpnäärmehaigus, kapillaaride haprus või rasedus, on protseduur Teile vastunäidustatud.

Olge terve, omades kaunist figuuri!

Registreerimine protseduurile

Esimene protseduur – 42 €
Täis programmi hind – 479 €


Nimi (*nõutav)

Email *

Telefon *

Vali kuupäev *

Teade

Greete

Greete Tomson
Administraator

Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.

Selle protseduuri eest saab tasuda järelmaksuga.

Patsientide arvamused programmist “Intensiivne salenemene”

“Intensiivne salenemine”. Tulemused: reite ja tuharate mõõdud vähenesid 4 cm võrra, vähenes tselluliit. Teenindusega olen rahul. Selliste meistritega on meeldiv suhelda ja nende käe all on mõnus protseduure läbida. Üldiselt kõik meeldis, kuigi lootsin enamat, aga kui jätkata toitumisrežiimi järgimist, on sellest kindlasti kasu. Aitäh!!!!
Riina

• • •

“Intensiivne salenemine”. Tulemused: mõõtude vähenemine 2-3 cm võrra; kaotasin 3,5 kg; jala-, kõhu- ja käelihased muutusid tugevamaks. Väga meeldiv ja rahulik atmosfäär, tähelepanelikud ja hoolivad tüdrukud. Teenindus on väga hea. Suurepärane protseduur, hea meelega kordan seda.
Larissa

• • •

“Intensiivne salenemine”. Tulemused: Mõõtude vähenemine jalgadel 4 cm ja kõhul 5 cm.
Olen väga rahul teeninduse ja personali tähelepanuga. Pärast kuuri läbimist tekkis kergus ja energia, vähenes ka rõivaste suurusnumber. Kindlasti hakkan nendel protseduuridel regulaarselt käima. Aitäh!
Elvira Siil

• • •

Kuur: “Intensiivne salenemine”. Tulemus: mõõtude vähenemine, tselluliit on vähem märgatav ja miinus 7 kg.
Lisaks soovitati mul võtta kroomi ning magusaisu kadus, aga merevetikate baasil valmistatud kapslite tarvitamine tekitas täiskõhutunde palju kiiremini. Pärast mudamähkimist on nahk pehme ja sile. Mulle kõik väga meeldis, teenindus oli suurepärane, töötajad oivalised. Hakkan kasutama teie kliiniku teenuseid pidevalt. Aitäh!!!!!
Svetlana Sominskaja

• • •

Tere, armsad tüdrukud! Eestis on märts Hea Teeninduse Kuu (toimub kampaania Kiida Teenindajat!) ja VipMedicumi teenindus on igati kiiduväärt, mina isiklikult annaksin võidu Teile!
Eile lõpetasin kuuri “Intensiivne salenemine”, 10 seansiga “kadus” suurus, nahk näeb pärast protseduure ja Surnumere muda fütoaplikatsiooni 24K The Secret välja palju noorem, vastik apelsinikoor sileneb lausa silmade all!
Tahaks tulla kliinikusse tagasi kasvõi selleks, et sattuda jälle armsate iluhaldjate käte alla. Tüdrukud on väga tähelepanelikud ja vastutulelikud (eriline tänu Sašale ja Oljale). Aitäh kaotatud kilode ja sentimeetrite, saadud hea tuju ja väärtuslike nõuannete eest.
Olga Albrecht

• • •

Tere! Mul oli vaja lühikese aja jooksul kaotada liigsed kilogrammid ja vähendada kehamõõtmeid. Panin end VipMedicumis kirja kuurile “Intensiivne salenemine”. Püüdsin käia protseduuridel kolm korda nädalas. Pidasin ka dieeti. Pärast 10 seanssi kadusid 3 kg ja 4 cm iga probleemse piirkonna mõõtudest. Riiete, eriti teksade järgi on tunda, et salenesin, sellest on rõõm hinges ja ei taha peatuda, vaid soovin jätkata enda vormishoidmist.
Suur tänu VipMedicumi kollektiivile toetuse ja tähelepanu eest.
Anastasija D.

• • •

Pärast talve tekkisid liigsed kilod. Panin ennast kirja protseduurile “Intensiivne salenemine”. Katsetasin prooviseansiga ja võtsin 10 protseduurist koosneva kuuri. Ise üritasin lihtsalt tarbida vähem rasvaseid toite. Pärast kõiki protseduure tekkis kindlustunne ja soov jätkata enda eest hoolitsemist ka kodus. Riideid tuli osta numbri võrra väiksemaid. Väga meeldisid neiud, kes minuga tegelesid. Viisakas ja heasoovlik kollektiiv. Suur tänu kõigile.
Natali B