Biodermogenesi bio- noorendus

Uus mitteinvasiivne vananemisvastane protseduur, mis on suunatud naharakkude uuendamisele
Loe veelRegistreeri

Biodermogenesi Bio-noorendus

Uus mitteinvasiivne vananemisvastane protseduur, mis on suunatud naharakkude uuendamisele
Loe veelRegistreeri

Bio-noorendusprotseduur Biodermogenesi muudab näo- ja kaelanaha elastseks ja niisutatuks ning aeglustab vananemisprotsesse.

Tänapäeval on ilutööstuses ilmatu suur valik erinevaid vananemisvastaseid protseduure, mis on loodud ennetamaks nähtavate vananemisilmingute tekkimist või võitlemaks juba olemasolevate kortsukeste, vähenenud nahatoonuse, niiskusepuuduse või tuhmi jumega.

Täitesüstid, niidid, koorijad – kõik need meetodid lahendavad üht või teist probleemi

Nüüd on Teil olemas BIODERMAGENESI! See on esimene protseduur, mis suudab lahendada üheaegselt suurt hulka probleeme ja rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi soove.

Biodermogenesi bio-noorendus on mitteinvasiivne meetod vananemisilmingutega võitlemiseks. Elektrimagnetvälja koostoime elektristimulatsiooni ja vaakumiga mõjutab nahka molekulaarsel tasandil, taastades selle maatriksi.

 

Biodermogenesi bio-noorendust võib õigustatult nimetada naha taastamiseks molekulaarsel tasandil, kuna protseduuri käigus

paraneb naha maatriks (karkass)

normaliseeruvad raku elutegevusprotsessid ehk paraneb raku verevarustus ning selle tulemusena muutuvad kortsud vähem märgatavaks ning nahk niisutatuks ja pinguldatumaks.

Kuur koosneb 58 protseduurist, mida tuleb teha 12 korda nädalas, ning teeb Teie nahaga imet: muudab selle pringiks ja elastseks, jume ühtlaseks, silendab kortsud ja muudab näoovaali märgatavalt nooremaks!

Melanotsüütide arvu suurenemine ja nende nahapigmendi melaniini süntees taastab venitusarmide päevitamise võime. Mis on tulemus – venitusarm tõuseb terve nahaga samale tasemele, muutub väiksemaks ja ei erine värvi poolest.

MILLISED ON TULEMUSED?

Ergutab kollageeni teket.

  • Biodermogenesi protseduuril kasutatakse elektromagnetilise energia ja vaakumtehnoloogia koostoimet, mis võimaldab omakorda suurendada oksügenatsiooni (hapnikuga varustamist), toksiinide väljutamist ja naha taasteket.

Kolmanda tüübi kollageenkiudude ja elastiini kogus

  • nahas tõuseb.

Nahk on niisutatum

Väheneb liigse naharasu tootmine

Normaliseerub naha pH- tase

Peened kortsud vähenevad

Tugevalt laienenud poorid muutuvad vähem märgatavaks

Protseduur on valutu, taastusperioodita ja kõrvaltoimeteta.

See kõlab küll veidi akadeemiliselt, kuid kui rääkida lihtsas keeles, siis ühe protseduuriga saavutate nähtava pingulduse, kortsude vähenemise ja naha põhjaliku niisutuse. Kõnealune protseduur sobib nii naistele kui meestele ja seda võib teha näole, kaelale ja dekolteepiirkonnale.

Lisaks sellele, et BIODERMAGENESI noorendusprotseduur mõjub korraga mitmel erineval tasandil, on tema vaieldamatuks eeliseks see, et protseduur on VALUTU ning PUUDUB TAASTUSPERIOOD. See tähendab, et protseduuri võib teha igal aastaajal, oma tavapärast elurütmi muutmata. Nüüd ei pea sügist või talve ootama, et veel nooremaks ja veel ilusamaks muutuda.

VASTUNÄIDUSTUSED:

lahtised haavad

südamestimulaator

onkoloogilised haigused

hormoonravi

hormonaalsed häired

rasedus, imetamine

epilepsia

  Registreerimine protseduurile

  Ostes 6 korra protseduuri kuuri ühe protseduuri hind (nägu+kael) - 79€(129€) Ühekordse protseduuri tavahind on 129 eurot.


  Nimi (*nõutav)

  Email*

  Telefon*

  Vali kuupäev*

  Teade


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Anna Gordejeva

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

  6 590 231

  Meie e-poes on kõik iluteenused alati 10% allahindlusega!

  e-pood