UUENDUSLIK LÄHENEMINE

Multiaktiivne kehahooldus tekkis laboratooriumi Histo LAB (Genf) uuringute tulemusena, mis muutsid traditsiooniliste kehahooldusprotseduuride aluspõhimõtteid. Uus programm garanteerib kõrge efektiivsuse laias probleemidespektris, sellistes nagu lokaalsed rasvaladestused ja tselluliit, remodelleerimine, tugevdamine ja tõstmine, silueti taastamine ja kudede mahu repositsioneerimine.

TULEMUSLIKKUS

Salenemine kiireneb nähtavalt. Väheneb “apelsinikoore” mulje, koed muutuvad märgatavalt tugevamaks ning kaob liigne volüüm, kaasa arvatud puusadelt, jalgadelt ja kõhult. XANTHY Memorist muudab tuharad ja rinnad lokaalse täitmise ja tõstmise kaudu pringimaks ning parandab nende toonust.

PEAMISED EELISED

Kõige tänapäevasem võimalus lahendada keha ebatäiuslikkuse probleem. Kõige märgatavam ja täiemahulisem toime viie enimlevinud kehaprobleemi kaotamisel. XANTHY ainulaadne “viiekordse tulemuslikkuse” lähenemine pakub klientidele märkimisväärseid eeliseid. Võrreldes traditsiooniliste pakkumistega on see lähenemine kasulik ka kosmetoloogidele, aidates võita uusi kliente.
Peen aroom ja tekstuur tekitavad kliendile unustamatu mõnutunde ja taktiilse naudingu.

Registreerimine protseduurile

Konsultatsioon - tasuta
Esimene protseduur - 69 €


Nimi (*nõutav)

Email*

Telefon*

Vali kuupäev*

Teade

Greete

Greete Tomson
Administraator

Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.