aljonakiri

Endospheres Therapy protseduur on näidanud suurepärast efekti ning Aljona tulemus kinnitab, et iga naine saab soovi korral teha muudatusi oma figuuris ning saavutada parem vorm. Nagu näha siis tähtis on kompleksne lähenemine – Aljona külastas regulaarselt Endospheres Therapy protseduure, jälgis tervisliku toitumise põhireegleid ning  tarbis piisavas koguses vett.

Kuna tulemused olid tõesti märkimisväärsed otustasime pikendada projekti VEEL KUUE PROTSEDUURI VÕRRA  ning  näidata, milliseid tulemusi on võimalik saavutada pikema kuuriga. Aljona võttis hea meelega pakkumise vastu!

Algas uus kuur, olen väga õnnelik ja tänulik selle võimaluse eest! Vahepeal olen saanud nii palju komplimente, paljud elavad mulle kaasa ja on kiitnud nii heade tulemuste eest. Mina aga pean kiitma Teid vipMedicumi tiim, tänu Teile see kõik on teoks saanud. Mul on siiralt hea meel, et just mind valisiti projekti!”
Kartsin, et uue kuuriga võib tekkida lihasevalud, kuid minu üllatuseks ei olnud üldse valus, jällegi nautisin protseduuri. Hommikul kaalusin 59kg, enesetunne on ülihea. Lemmikteksad on suureks jäänud paistab, olen ühe numbri võrra väiksem :)

 

Aljona2Tulemus pärast 6x Endospheres Therapy protseduuri