Esteetilise meditsiini töötaja

Astume julgelt aastasse 2024 uue projektiga.

Otsime oma kollektiiviga liituma esteetilise meditsiini töötajat!
Tule meie sekka.

Omalt poolt pakume:

-Individuaalne täiendõpe kohapeal, võimalusega asuda kohe tööle esteetilises kliinikus
-Programm sisaldab:
-Aparaatse kosmetoloogia metoodikaid (RF, laser, SMAS-lifting)
-Erinevad injektsiooni meetodid-mesoteraapiast kuni kontuurplastikani
-Kaasaegseid ning mugavaid töötingimusi kesklinnas
-Firma poolt tasuta parkimisvõimalusi
-Väljaõpe nii kohapeal kui ka välismaal
-Pikaajalist, stabiilset töösuhet
-Enesetäiendamise võimalusi
-Konkurentsivõimelist palka (al.2000€)

Peamised tööülesanded:
-Klientidele kosmeetiliste ja mittekirurgiliste meditsiiniteenuste osutamine ilukliinikus vipMedicum
-Kosmetoloogiliste protseduuride kõrgtasemel täitmine
-Klientide esmane konsulteerimine vastuvõtul, kogu kliiniku teenuste valiku tutvustamine
-Anamneesiga seotud dokumentatsiooni täitmine, individuaalse raviprogrammi koostamine
-Esteetilise korrigeerimise plaani koostamine
-Injektsioon- ja aparaatse kosmetoloogia teenuste osutamine

Nõudmised kandidaadile:
-Meditsiiniline kõrgharidus või meditsiinivaldkonnas keskhariduse baasil.
-Hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
-Kohusetunne, usaldusväärsus, hea pingetaluvus, paindlikkus ning soov töötada suures kollektiivis
-Hea eesti, vene ja inglise keele oskus

Kuulutus aktiive nii naistele kui ka meestele.

Администратор

Kas Sina oled see klienditeenindaja, keda vipMedicum otsib?

-klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine
-kassaarveldused
-telefonile ja meilidele vastamine
-ilukliiniku teenuste ja toodete müük

Ootused kandidaadile:
-eesti, vene ja inglise keele oskus
-hea suhtlemisoskus
-vähemalt 1-aastane kogemus klienditeenindamise valdkonnas
-esinduslik välimus
-iseseisvus ja vastutusvõime

-väljaõpet enne tööle asumist
-paindlikku töögraafikut
-arenemisvõimalusi
-firmasiseseid soodustusi
-firmaüritusi
-boonuseid lisaks põhipalgale

    * Имя и фамилия:

    * Телефон:

    * Ваш E-mail:

    * Вакансия

    Комментарии:

    Приложите ваше CV (.doc .docx .pdf .xls .xlsx)

    (Читать подробнее об использовании личных данных)

    Anna meile endast teada e-posti teel julia@vipmedicum.ee