ILUSÜSTID

ideaalne kontuur sekundi murdosa jooksul!

Loe veelRegistreeri

Näo ja keha esteetiliste puuduste kõrvaldamiseks on olemas lugematu hulk meetodeid ja programme, mille seas on teenitud populaarsuse pälvinud injektsioonilised meetodid.

Tänu vähesele traumeerimisele, suurele efektiivsusele ja kiirele nähtavate tulemuste ilmumisele on injektsioonilised meetodid ehk ilusüstid üks populaarseimatest võimalustest naha defektide ja vananemisega seotud probleemide lahendamiseks.

Botuliintoksiin

See on efektiivne ja ohutu injektsiooniline mittekirurgiline noorendamismeetod, mida kasutatakse erineva sügavusega miimiliste kortsude korrigeerimiseks. Loe lähemalt…

 

Mesoteraapia

Üks kõige levinum ilusüstide liik, mis kiirendab naharakkude regeneratsiooni, et näo, käte, kaela ja dekolteepiirkonna nahka visuaalselt noorendada. Mesoteraapia aitab naha pinguldamise ja noorendamise loomulikke protsesse võimsalt käivitada nahka seejuures peaaegu et kahjustamata.

 

Täitesüstid (Fillerid)

Ingliskeelne sõna „filler“ tähendab „täiteaine“. Fillerid mõjuvad mitte ainult selle kaudu, et täidavad kortsu all oleva tühimiku ja annavad mõnele näopiirkonnale täiendava mahu, vaid stimuleerivad aktiivselt ka uue kollageeni väljatöötamist. Loe lähemalt…

 

Biorevitalisatsioon

See on toimeainete nahka viimine süstimise meetodil, mis võimaldab näo, kaela, dekolteepiirkonna ja kogu keha nahka väga lühikese ajaga noorendada. Loe lähemalt..

 

3D mesoniidid

Tänapäeval on tekkinud uued noorendavad meetodid – selleks kasutatakse imenduvaid, kuid piisavalt jäikasid ja vastupidavaid niite. Tänu biolagunevatele niitidele saab näonahka pinguldada nii, et tulemus säilib pika aja jooksul. Loe lähemalt..

 

Huulte kuju korrigeerimine

Hüaluroonhappe abil taastatakse huulte kontuuri, rõhutatakse loomulikku värvi ning lisatakse volüümi. Loe lähemalt…

 

Karboksüteraapia

Lihte kuid tõhus protseduur, üks mesoteraapia liikidest. Erinevus seisneb selles, et naha alla viiakse mitte toitainete kokteil, vaid süsinikdioksiid CO2. Ilusüstid, mille abil saab vabaneda sellisest tülikas probleemist nagu tumedad silmaalused. Loe lähemalt…

Registreerimine protseduurile

Esimene protseduur -20%
Konsultatsioon – 16 €


Nimi (*nõutav)

Email *

Telefon *

Vali kuupäev *

Teade

Viivika

Viivika Peiker-Kits
Administraator


Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.


Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.