Hüperhidroos
liighigistamine

Loe veelRegistreeri

Hüperhidroos
liighigistamine

Loe veelRegistreeri
Higilaigud riietel. Rikutud särgid ja kleidid. Ümbritsevate kõõrdpilgud. Te teate deodorantidest kõike, kuid need Teid ei päästa…

Hüperhidroos – mis see on?

Hüperhidroos on liighigistamine, mis avaldub sellistes kohtades nagu jalatallad, peopesad ja kaenlaalused. Ülemäärase vedelikuerituse põhjuseks on organismi mitmete, näiteks sisesekretsiooni-, närvi- ja teiste süsteemide funktsionaalsed häired. Hüperhidroosi põdeva inimese jaoks on mureks ebamugavustunne, terav lõhn ja rikutud riided. See häire põhjustab probleeme ka ümbritsevate inimestega suhtlemisel.

Hüperhidroosi liigid

Eristatakse kahte tüüpi hüperhidroosi: üldine ja lokaalne. Esimesese puhul avaldab inimesele mõju kõrge temperatuur, märkimisväärne füüsiline koormus või emotsionaalne stress.

Lokaalse hüperhidroosi alla kuulub peopesade, kaenlaaluste, jalataldade ning suurte nahavoltide moodustumise kohas tekkiv liighigistamine. Hügieeninõuete eiramisel saab selline organismi funktsionaalne häire endale ebameeldivaks „kaaslaseks“ halva lõhna kaenlaaluste ja jalataldade piirkonnas. Selle põhjuseks on bakterite intensiivne paljunemine, sest nende elutegevuseks on loodud soodne keskkond.

Liighigistamine võib põhjustada tõsiseid ebamugavusi nii inimesele endale kui ka teda ümbritsevatele. Sellest probleemist aitavad vabaneda botuliintoksiini süstid järgmistesse piirkondadesse: kaenlaalused, peopesad ja jalalabad.

Hüperhidroosi tekkepõhjused

Hüperhidroos võib tekkida nii väliste kui sisemiste tegurite mõjul. Suurenenud higistamine on sageli märk algavast tuberkuloosist, vegetatiivse veresoonkonna düstooniast või närvisüsteemi funktsionaalsetest häiretest. Väliste tegurite hulka võib pidada harjumust kanda sünteetilisest materjalist riideid ja jalanõusid ning hügieenireeglite eiramist.

Hüperhidroosi ravi

Üks kõige tõhusam ja populaarsem hüperhidroosi peatamise viis on botuliintoksiini süstid. See protseduur lubab liighigistamisest pikaks ajaks vabaneda. Kuid ei tohi unustada seda, et probleem vajab terviklikku lähenemist. Jättes kõrvaldamata hüperhidroosi põhjused, on võimatu loota stabiilsele ja püsivale tulemusele. Selle reegli eiramise tõttu annavad inimesed negatiivse hinnangu erinevatele meetoditele, mille abil liighigistamisest vabaneda üritavad.

Botuliintoksiini eelised hüperhidroosi ravis

See preparaat on väga efektiivne ja inimesele täiesti ohutu, seda tõestavad nii paljud kogemused kui ka kliinilistes tingimustes läbiviidud katsed. Parimaid tulemusi saab selle meetodiga kaenlaaluste, jalataldade ja peopesade liighigistamise korral. Preparaadi süstid blokeerivad närviimpulsse, takistades neil higinäärmete mõjutamist. Tänu sellele lõpeb higi ülemäärane eritumine. Botuliintoksiinist loe lähemalt siin.

Tulemus

Preparaat hakkab mõjuma 3-5 päeva möödudes pärast injektsioone ning saavutab maksimumi juba 14. päevaks. Patsiendid märkavad eritise hulga normaliseerumist ning liighigistamise kadumist. Positiivne toime säilib 6-9 kuu jooksul. Seejärel saab kuuri vajadusel korrata.

Vastunäidustused hüperhidroosi raviks:

M
rasedus ja imetamine
M
onkoloogilised haigused
M
põletik preparaadi süstimise kohas
M
vere hüübimishäired
M
individuaalne talumatus

  Registreerimine konsultatsioonile

  Konsultatsioon - 16 €
  Aprillis kehtib kaenlaaluste liighigistamise ravile erihind 329 € (429 €)

  Nimi (*nõutav)

  Email*

  Telefon*

  Vali kuupäev*

  Teade

  Annan Vipmedicum’ile nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks*
  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Anna Gordejeva

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

  6 590 231

  Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

  e-pood