Sattusin VipMedicumi poolt pakutava teenuse kohta lugema ajakirjast ning mõtlesin, et miks mitte proovida. Kõhupiirkond on peale laste sündi (keisrilõiked) probleemne. Olen teinud trenni ning jälginud toitumist, kuid kui mujalt läheb kõik toonusesse, siis kõhul ei muutunud midagi. Seadsin sammud kliinikusse, kus Mari selgitas mulle konsultatsooni raames, mida protseduur endast kujutab ja sain oma küsimustele ka vastused.

Protseduur ise valus ei ole. Kõige ebameeldivamad olid ehk esimesed 5 minutit, kui masin naha vaakumisse tõmbas ja oli selline tiriv tunne. Kuid siis möödus juba ülejäänud tunnike kiirelt.

Peale protseduuri oli kõht turses ja katsumisel valulik. Kõige valulikumad olidki kaks järgmist päeva, mil kandsin figuurikorrigeerivaid pükse, mis toetasid punsunud kõhukest. Samas valuvaigistite järele ma vajadust ei näinud.

Nädala möödudes ma muutust veel ei näinud. Kõht ei olnud enam valulik, vaid sügeles veidi.

39 päeva peale protseduuri käisin kliinikus tegemas pilte, et neid alguses tehtud piltidega võrrelda. Tulemus on nüüd silmaga näha. Plaanis on kõhupiirkonda veel üks protseduur teha. Olen väga rahul!

Enne – pärast

Kristel (krüolipolüüs)

• • •

Olenemata treeningutest ja tervislikust toitumisest oli mul alati olnud alakõhul “padi”. Krüolipolüüsi protseduuri otsustasin proovida, kuna olen avatud kõigele uuele ja nähes reklaami arvasin, et see võiks mind aidata. Kokku olen teinud 5 protseduuri: neli kogu kõhu ulatuses ja ühe kintsudele.

Käisin konsultatsioonil ja iluspetsialist Mari selgitas mulle protseduuri üksikasju, samuti vastas lisaküsimustele.

Protseduur iseenesest ei ole valus. Eks paranemine on väga individuaalne. Minul on erinevate piirkondade protseduurijärgne aeg olnud erinev. Teades põletiku mehhanismi: turse, valulikkus katsumisel, minul ka tuimus, suhtusin taastumisse rahulikult.

Peale ülakõhu protseduuri sõin 10 päeva 3X päevas valuvaigisteid. Aga võib-olla on see minu eripära.
Selle eest on tulemis ülihea.

Oma kogemusest võin öelda, et lõplik tulemus on näha tõesti 2-3 kuu pärast. Sellepärast tegin kaks täiendavat protseduuri kõhule 5,5 kuud hiljem. Tahaksin eriliselt esile tõsta Mari kompetentsust soovitada mulle täiendavaid protseduure.

Soovitan kõigile, kellel on mõni piirkond kehal, mis häirib olenemata dieedist ja trennist!

Sirje

• • •

Enne – pärast

unnamed Minu mureks oli kõhupiirkond, millega olen elu aeg natuke rahulolematu olnud ning otsustasin kriolüpolüüsi protseduuri ette võtta, sest see tundus mulle kõige kiirema viisina lahti saamaks väikesest kõhuvoldist. Mind võlus ka teadmine, et rasvarakkude külmutamisel kaovad rasvarakud päriseks ära…kui hoolida oma kehast ka edaspidi.

Protseduur ise polnud valulik, tundsin natuke külmatunnet ja survet/rõhku, mille tekitas manipulaator, millega seda protseduuri läbi viidi. Tuleb muidugi arvestada, et pärast protseduuri on töödeldud piirkond tundlik ja mõnda aega valulik.

Tulemusi veel ootan, kuna nädalat polegi veel möödas. Kõhuke on valulik ja elab justkui oma elu.

Ma soovitan kriolüpolüüsi nendele inimestele kelle mureks on teatud kehapiirkond, mida soovitakse mõjutada antud protseduuriga. Kui on ikka aastate pikkune ja justkui seisma jäänud rasvavoldid, siis ma usun, et külmaravi aitab seda kõike lõhustada ning muuta kehapiirkonda kaunimaks ja siledamaks.

Aveli Jänes

• • •

Mai 2017
Juuni 2017

tanja190

Tanja Mihhailova

Laulja
Pärast HydraFacial nahk saab ruttu puhtaks ning ei ole laiguline, seega saab kohe oma toimetusi jätkata.

grete190

Grete Link

Blogija
Endosphere Therapy on üks eriti mõnus protseduur! Samuti oli silmnähtavalt selge, et minu keha oli juba pärast esimest protseduuri rohkem toonuses.

Aveli-parast

Aveli Jänes

Hooaja saatejuht
Hiljuti kogesin vipMedicumis Afiinity näoprotseduuri. Mu näonahk oli kirgas, puhas, värskem ning mis peamine, see protseduur tõesti silus kortsukesi silmnähtavalt.

Endospheres Therapy (12 korda)
aljonaenne-parast Läbisin vipMedicumis 12 endosfääriteraapia protseduuri – tulemused olid suurepärased. Täna panin selga oma vana teksaseeliku, mida pole saanud 2 aastat kanda! Selliseid tulemusi saavutasin trenni tegemata, jälgisin vaid toitumist ja jõin palju vett. Paranes ka enesetunne – kadusid seljavalud ja ka uni muutus paremaks.

TULEMUSED:

Kaal: -7,4 kg
Talje: -14 cm
Puusad: 11 cm
Jalgade ümbernõõt: -8 cm

Aljona Šatalova

• • •

HydralFacial hooldus- pole vist midagi nii mõnusat ja uut ammu proovinud!

kaia Olen üldjuhul suhteliselt skeptiline erinevate mehhaanilise protseduuride suhtes ja tuleb tunnistada, et läksin ka seda hooldust proovima väikse eelarvamusega.

Aga pärast seda 30 minutit vipMedicumis, olen täielik fänn! Hindan head teenindust sama palju kui protseduuri ennast.

Esiteks mulle meeldis see, et tegu on kiire protseduuriga – pool tundi ja juba olin valmis. Kui sul on kiire elutempo ja regulaarselt kosmeetikus ei jõua käia ja võib-olla isegi kui tahaks, siis ei leia seda 1,5h-2h protseduuri aega. HydraFaciali puhul on tegu nagu väikse lõunapausiga.

Mulle väga meelids see, et spetsialist, kes minule protseduuri tegi,ei jõudnud veel esimese etapi juurde kui nahal oli juba väga mõnus tunne. Tundisn kohe kuidas nägu hingama hakkas.

Mulle meeldivad hooldused, kus kohe on näha tulemust ja sa reaalselt tunned seda. Näonahk oli mõnus rõõsa ja värske, üli-sile ja puhas ning kõige suurem üllatus oli lifting efekt. See pinguldav tulemus oli ikka päris mitu päeva – pole varem midagi sellist kogenud, et lihtsast näohoolduse protseduurist selline tulemus oleks.

Protseduur ei ole üldse valulik. Lisaks ei olnud ka seda, et oleks näost laiguline ja tulipunane. Minul oli kerget õhetust üks 15 minutit.

Jäin väga rahule, soovitan soojalt. Eelkõige neile, kellel muidu ei ole aega komseetikus käia, mõni tähtis üritus on tulemas. Ideaalne enne pulmi või aastalõpu üritusi. Meik püsis väga hästi peal, kuna nahk oli korralikult puhastatud ning niisutatud. Tuleb tunnistada, et ka jumestuskreemi kulus vähem.

Kaia Triisa (meigikunstnik)

• • •

Tere VipMedicum! Selle aasta lõpus sooviks tänada teie spetsialiste, kelle juures olen käinud ja mõnedega kohtun uuel aastal. Natalia Bayandurova- temaga koos olid meil laserepilatsiooni protseduurid. Meeldis see, et inimene teeb oma tööd hoolega ja on huvitatud heast tulemusest. Katerina Belõh- näohoolduse protseduurid on tema juures väga meeldivad, lõõgastuvad ja tunnen hoolt patsiendi eest. Administraatorid teevad oma tööd korrektselt ja on alati olnud abivalmid. Tänud!
M., detsember 2016

• • •

Väga pikka aja jooksul olid mul tõsised probleemid nahaga. Erinevates raviasutustes erinevate arstide-spetsialistidele juurde pöördumine ei andnud mitte mingit tulemust. Külastasin vipMedicumi ja kohe esimesel külastusel, arst oskas panna täpse diagnoosi ning ravimeid välja kirjutada. Tänaseks ravimine on lõppetatud ning saadud tulemused on ületanud kõike meie ootusi!
Tahaks eraldi kiita ka arsti professionaalsuse ning isikliku lähtumise kõikide patsientide probleemidele. Suured tänud veelkord doktorilie!
K., mai 2016

• • •

Tänuavaldus! Olen ravinud vipMedicumis peanahka ~3 kuud. Mul olid juuksed väga hõredad. Minu juuste seisukorra parandamiseks tegin osooni, mesoteraapiat, biorevitalistastiooni, ja Affinity teraapiat. Võin rõõmuga tõdeda, et ravi tulemused on silmaga näha! Suur-suur tänu!
Katrin L., mai 2016

• • •

ENDOSPHERES THERAPY (7 korda)
Tulemusena vähenesid ümbermõõdud keskmiselt 3 cm ning kaotasin 1 kg. Mind teenindasid vipMedicum’i spetsialistid: Evelina, Anastasia, Natalja, kes tegid oma tööd väga hästi. Eriti Natalja, kes oli südamega töö juures. Teenus on iseenesest väga hea, kindlasti tulen uuesti varsti. Samuti olen tänulik kui mulle saadetaks e-mailile sooduspakkumisi kehateraapiate juurde. Kõige rohkem mulle meeldis vipMedicum’is personaalne lähenemine.
Piret, aprill 2016

• • •

ENDOSPHERES THERAPY (12 korda)
Tulemused: vöö- ja puusaümbermõõt vähenesid, ka teised inimesed märkavad minu salenemist. Teenindas spetsialist Evelina. Ta on väga meeldiv teenindaja ning protseduur on ka väga mõnus. VipMedicumis väärin ma rahulikku, meeldiva teeninduse ja mõnusa keskkonda. Kõik oli väga hea.
Helve, aprill 2016

• • •

ENDOSPHERES THERAPY (6 korda)
Mulle tundub, et muutust jalgadel on näha, kuid parima tulemuse saavutamiseks peaksin jätkama protseduure. Võimalusel seda kindlasti teen. Teenindas spetsialist Anastasia – ta on väga tore tüdruk, protseduure tegi minu arust väga-väga hästi. Teine spetsialist – Kira – tegi ainult 1 protseduuri mulle ning sellega jäin ka väga rahul. Mõlema spetsialisti puhul tundsin end turvaliselt ja hoolitsetud. Nemad on leidnud õige professiooni/ala, millega elatist teenida. VipMedicum’is mulle meeldib rahulik atmosfäär, milles tunnen, et olen oodatud ja minule pööratakse tähelepanu. Ruumid väga meeldivad.
Margot, märts 2016

• • •

Karboksüteraapia (12 korda), akne laserravi (15 korda)
Akne kadus peaaegu täielikult, poorid ahenesid, nägu muutus värskemaks. Eriti rõõmustab see, et uusi vistrikke juurde ei teki. Nahatoon on ilus ühtlane. Olen tulemusega vägagi rahul! Teenindas laserspetsialist Julia. Olen üldjuhul skeptiline uue ravi suhtes, kuid neid protseduure soovitan soojalt ja eelkõige neile, kes juba kaotasid lootuse aknest vabaneda. Karboksüteraapia oli valulik aga selle eest tulemus on super. Hindan head teenindust sama palju kui protseduuri ennast, nii et tahan tänada kogu südamest Juliat individuaalse lähenemise ja heasoovilikkuse eest. VipMedicumi kollektiivil on sõbralik ja kliendikeskne suhtumine.
Tatjana, oktoober 2015

• • •

Kavitatsioon (5 korda), Endospheres Therapy (6 korda)
Evelina tegi ka prooviks ühe noorendava näohoolduse mis oli ka väga meeldiv. Tulemused olid rõõmustavad! Võeti 2 mõõtu – ülemine kõhupiirkond -4 cm, alumine kõhupiirkond -5 cm + veel üldine kehakaalu langus + seljavaludest vabanemine. Teenused olid väga head, ilmselt kordan teie juurde tulekut. Teenindaja oli väga tähelepanelik ja korrektne. Oskas pakkuda erinevaid näo- ja kehahooldusvahendeid. Veelkord Evelinale eriline tänu hoolika suhtumise eest. Kõige rohkem meeldis, et iga sisseastunud kliendiga tegeldi koheselt.
Niina N., oktoober 2015

• • •

Endospheres Therapy (6 korda)
Endospheres protseduuriga jäin väga rahule. Võib öelda, et see on sõltuvust tekitav. Peale igat protseduuri oli väga hea ja lõõgastunud enesetunne. Kordagi polud ebamugavat tunnet. Kuigi mõõtmisi ei teinud (enne ja pärast), võin öelda, et sääred ja tuhar on rohkem trimmis ja kindlasti väiksema ümbermõõdug. Kindlasti kordan veel seda protseduuri tulevikus, kasvõi lihtsalt lihaspingetest vabanemiseks. Teenindas Kiira – väga meeldiv ja soe inimene. Teenindus oli väga hea, kõigile küsimustele sain vastused. Alati oli tunne, et olen väga oodatud. Vajadusel sain oma protseduuri aegasid muuta. Kõik olid vastutulelikud ja sõbralikud. Meeldiv keskkond.
Helen N, oktoober 2015

• • •

Tahan tänada kogu südamest Juliat. Olen tulemusega väga rahul! Mu põsed olid natuke rikutud ja tänu talle olen tagasi oma nägu. Te olete väga hea arst.
Klient, august 2015

• • •

Endospheres Therapy (12 korda)
Suurepärased tulemused! Pallikesest on saanud talje ning kena figuuriga naisterahvas. Protseduur oli väga meeldiv ning tulemused juba peale esimest korda silmnähtavad. Palju aitasid kaasa Kira nõuanded toitumises ja vedeliku tarbimise osas. Õhkkond ning teenindus on väga meeldivad.
Helbe Mäevere-Juurikasm, august 2015

• • •

Endospheres Therapy (12 korda)
Väga head tulemised, jäin rahule.Väga hea ja sõbralik teenindus. Anti piisavalt infot, hooliv suhtumine. Kindlasti tulen varsti jälle!
Piia Kadastik, juuni 2015

• • •

Endospheres Therapy 1-2 tsooni, (8 korda)
Kõige probleemsemalt kohalt kadus ümbermõõdus 3cm. Teenus väga meeldiv ja väga hea spetsialist Anastasia. Pärast protseduuri palju energiat juures. Väga meeldiv ja sõbralik teenindus!
Elle Hütsi, juuni 2015

• • •

Mittekirurgiline näoplastika
Tegin protseduuri Külli juures, olen väga rahul ja väga tänulik hea, kohusetundliku töö eest. Väga lugupidav suhtumine.
Elena Gorski, juuni 2015

• • •

Näohooldus Hydra Facial (7 korda)
Nahk muutus heledaks ja säravaks ning tundub 10 aastat noorem! Meeldiv ja lõõgastav protseduur, väga armas ja oma valdkonda tundev spetsialist Kiira. Tähelepanelik ja heatahtlik administraator Olga Tamm. Kliinikus on väga hubane, rahulik ja meeldiv olla.
Ljudmilla Pavlova, mai 2015

• • •

Endospheres Therapy – Keha keskosa ja kõhupiirkond salenesid mitme cm võrra juba enne kuuri täielikku läbimist. Olen kindel, et teenus tasus end ära ning jätkan ka edaspidi vipMedicumi teenuste kasutamist. Tänana väga hea teeninduse, paindliku tasumisvõimaluse ja meeldiva keskkonna eest!
Silvia,august 2014

Fraktsioon-noorendamine laseriga. Kuulsin juba ammu imelisest noorendavast laserprotseduurist. Mõtlesin, et see on väga kallis, valus ja läheb vaja pikka taastumisperioodi. Juhuslikult sattusin uudse protseduuri esitlusele (läbisin näonaha mittekirurgilise plastika kuuri) ja kaua mõtlemata soetasin fraktsioon-noorendamise paketi. Protseduuri läbimine oli minu jaoks täiesti valutu. Järgmisel päeval olid laud veidi paistes, kuid õhtul hakkas see üle minema. Juba kolmandal päeval algas kahjustatud naha kestendamine ja viie-kuue päeva järel olin ma kui uuesti sündinud. Nahk lausa särab värskusest ja on sile-sile, nagu beebil – nii väga tahaks seda jälle ja jälle katsuda. Uskumatu! See on kui ime!!! Poorid on märgatavalt vähenenud, laup muutus siledaks. Alumised laud olid kaks nädalat väga lotendavad, kuid pärast pinguldusid ja silenesid. Käed olid kaks nädalat karedad, kuid praegu on näga suur vahe noorenemise kasuks. Ma ei jõua end ära imetleda. Mulle kõik juba väga meeldib! Ja see on alles esimene protseduur! Kahe päeva pärast lähen teisele. Ei kujuta lausa ettegi, milline ma olen pärast kolme protseduuri…
Tahaksin kogu hingest tänada VIPMEDICUMI lahket personali ja öelda suur tänu juhtkonnale selle eest, et soetasite selle oivalise seadme, mis toob rõõmu ja suurt kasu teie klientidele.
Tatjana, 54 aastat, veebruar

• • •

Smooth-noorendamine laseriga. Nädal aega tagasi proovisin seda uut imelist laserprotseduuri. Ma paneksin talle teise nime: kolossaalne ekspressnoorendus valuta. Protseduur on täiesti valutu, pole mitte mingit taastumisperioodi. Kerge punetus ja vaevumärgatav turse püsisid samal päeval paar tundi. Tulemus on lausa uskumatu: nahk on sametine, pingul ja sile. Ma olen alati arvanud, et ilu nõuab ohvreid. See on vale! Uskumatuid tulemusi võib saavutada ilma valu ja ebamugavuseta. Smooth-noorendamine sobib ideaalselt neile, kes tahavad kiireid ja kindlaid tulemusi, kuid on valutundlikud! Ma läbin tingimata selle protseduuri kuurina.
Natali, 32 aastat, veebruar

• • •

Fraktsioon-noorendamine laseriga. Kõige keerulisem piirkond töötlemiseks on tavaliselt silmanurgad. Pinguldamise ja pinguldamise vahel on vahe, ja ma otsustasin kaotada väikesed kortsukesed fraktsioonlaseri abil. Seal, kus nahk kattus kettudega, on mul praegu kõik sile ja ilus. Tüdrukud, ma mõtlen nüüd, et nii pidigi kõik alati olema! Just selle protseduuri loomulikkus ja valutus aitasidki otsustada fraktsioneeritud lasernoorendamise kasuks. Ja tuleb tunnistada, et ma ei eksinud!
Elle, 41 aastat, jaanuar

• • •

Fraktsioon-noorendus laseriga. Võiks arvata, et sellises vanuses on veel vara teha noorendavaid protseduure. Kuid selle protseduuri abi vajasin seoses näonaha teistsuguse probleemiga: lapsest saati olid põsed kaetud imepeenikeste terakestega, mida näha polnud, kuid katsudes oli nägu veidike kare. Mind ei aidanud ei hooldused, lihvimised ega spetsiaalsed kreemid. Lisaks sellele tekkisid näole sagedaste solaariumikülastuste tõttu tedretähnid ja pigmendilaigud. Ühesõnaga, nahk oli ebaühtlast värvi ja nägi välja sugugi mitte nii, nagu ma tahaksin. Fraktsioneeritud termolüüsist on aega möödas juba piisavalt. Iga kord, kui ma vaatan peeglisse, olen vaimustuses – olen nüüd puhta ja sileda naha õnnelik omanik. Ja seda juba pärast esimest protseduuri! Kindlasti teen ka teise protseduuri, et tulemust kinnistada! Aitäh!!
Natali S., 30 aastat, jaanuar

• • •

Akne ja aknejärgsete armide laserravi. Pöördusin kliinikusse konkreetse probleemiga: akne ja postakne. Spetsialist soovitas kombineerida kahte protseduuri: akneravi ja fraktsioon-noorendamist. Protseduur möödus praktiliselt valutult. Kõige raskemad olid minu jaoks kolm esimest protseduurijärgset päeva (aeg, mil ei tohi pesta veega). Neljandal päeval tuli koos esimese pesemisega maha suurem osa kestendusest. Tulemus oli sõna otseses mõttes näost näha! Järgmist protseduuri ootasin juba kannatamatult. Pärast teist protseduuri muutusid aknejärgsed laigud oluliselt heledamaks ja on praktiliselt märkamatud. Mis eriti rõõmustab – uusi vistrikke juurde ei teki. Nägu muutus värskemaks, poorid ahenesid märgatavalt, nahk on palju siledam.
Suur-suur tänu kogu kollektiivile individuaalse lähenemise ja heasoovlikkuse eest!!!
Irina Orlova, jaanuar