Biorevitalisatsioon

Loe veelRegistreeri

Biorevitalisatsioon

Loe veelRegistreeri

Biorevitalisatsioon on üks võimalustest, kuidas näo, kaela, käte ja dekolteepiirkonna nahka niisutada ja noorendada. Meetod on esteetilises kosmetoloogias leidnud laialdast kasutust, sest võimaldab saavutada suurepäraseid tulemusi kirurgilise sekkumiseta.

Kuidas see töötab?

Meetodi tööpõhimõte sarnaneb mõneti selliste protseduuridega nagu mesoteraapia ja kontuurplastika. Spetsiaalselt valitud preparaadid süstitakse probleemsetesse piirkondadesse. Pisendamata eespool mainitud meetodite väärtust, tuleb rõhutada, et erinevalt kontuurplastikast biorevitalisatsioon mitte ainult ei eemalda defekte, vaid parandab ka naha üldist seisundit. Mesoteraapia ees on tal see eelis, et patsient vajab vähemat arvu seansse.
VipMedicumi spetsialistid leiavad kõige sobivama meetodi, et iga patsient oleks rahul nii protseduuri tulemuse kui selle hinnaga.

Biorevitalisatsioon hüaluroonhapetega ei tekita mingeid ebameeldivaid tundeid

Biorevitalisatsiooni hüaluroonhapetega abil saab:

kaotada peeneid kortse ja vähendada suuri
nahka sügavuti niisutada, suurendada elastsust ja prinksust
ühtlustada jumet, vähendada hüperpigmentatsiooni ja punetust (kuperoosa)
pinguldada näoovaali
taastada nahka peale mitmeid protseduure ja vähendada postakne jälgi
saavutada lifting-efekt
aktiveerida kollageeni ja elastiini tootmist kudedes

Biorevitalisatsioon
Protseduuri käigus kasutatakse miniatuurseid nõelu ja valuvaigistavaid kreeme. Allergilise reaktsiooni tekkimine on samuti välistatud, sest see hape on inimese enda organismis olevaga täielikult analoogne.

Protseduur on lubatud teha näole alates 25. eluaastast, ehk siis vananemisilmingute tekkimise kõige varasemas etapis. VipMedicumis kasutatakse vaid sertifitseeritud preparaate, mille tõhusus ja ohutus on tõestatud: Neauvia, Filorga, Volite.

Protseduuri tulemus

Juba pärast esimesi seansse võib märgata, et naha seisund on oluliselt paranenud, selliseks nooreks, terveks ja ilusaks jääb ta 4–7 kuuks. Seejärel on soovitatav läbida korduskuur, mis garanteerib pikemaajalise tulemuse (kuni 2 aastat). Protseduuri täiendavaks eeliseks on kindel kaitse ümbritseva keskkonna agressiivse mõju, sealhulgas kahjuliku ultraviolettkiirguse eest.

biorevitalisatsioon volite tallinnas

Biorevitalisatsioon preparaadiga Volite ®

Biorevitalisatsioon Volite® preparaadiga peamine erinevus teistest preparaatidest on tulemuse püsivus ning taastusperioodi puudumine. Protseduur parandab märkimisväärselt naha seisundit, mistahes ala korrigeerimiseks valite: kas näo, kaela, dekolteepiirkonna või käeseljad. Te näete kohe kosmetoloogi kabinetist väljudes hea välja, sest Volite® süstimisel ei teki paapuleid.

56% kasutajatest väidavad, et peamiseks teguriks, mis määrab naisterahva välise ilu, on naha seisund
Volite® sisaldab hüaluroonhapet kontsentratsioonis 12 mg/ml, preparaadis kasutatakse patenteeritud tehnoloogiat Vycross: kombinatsiooni madal- ja kõrgmolekulaarsest hüaluroonhappest, mis parandab hüaluroonhappeahela siduvust. See võimaldab reguleerida geeli tihedust ja stabiilsust, tänu sellele on preparaadil optimaalne lifting-efekt, vormitavus ja voolavus.

Volite® koostisesse kuulub lidokaiin kontsentratsioonis 0,3%, et muuta protseduur patsiendi jaoks mugavamaks. Soovi korral kantakse näole enne süstimist paikset anesteetikumi.

Naha elastsuse bioloogilised markerid on pärast Volite® süstimist paremad. Preparaat stimuleerib kollageeni tootmist epidermi alumistes kihtidest, preparaadi regenereeriv toime järk-järgult suureneb ning lõplikku tulemust on tavaliselt näha 3–4 nädala möödumisel.

Biorevitalisatsioon Tallinnas:

  Registreerimine protseduurile

  Biorevitalisatsioon Filorga - 189 €

  Nimi (*nõutav)

  Email*

  Telefon*

  Vali kuupäev*

  Teade

  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Ivetta Astahhova

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil
  6 590 231

  e-pood