Biorevitalisatsioon

Loe veelRegistreeri

Biorevitalisatsioon

Loe veelRegistreeri

Biorevitalisatsioon on üks võimalustest, kuidas näo, kaela, käte ja dekolteepiirkonna nahka niisutada ja noorendada. Meetod on esteetilises kosmetoloogias leidnud laialdast kasutust, sest võimaldab saavutada suurepäraseid tulemusi kirurgilise sekkumiseta.

Kuidas see töötab?

Meetodi tööpõhimõte sarnaneb mõneti selliste protseduuride nagu mesoteraapia ja kontuurplastika tööpõhimõtetega. Ehk siis spetsiaalselt valitud preparaadid süstitakse probleemsetesse piirkondadesse. Pisendamata eespool mainitud meetodite väärtust, tuleb rõhutada, et erinevalt kontuurplastikast biorevitalisatsioon mitte ainult ei eemalda defekte, vaid parandab ka naha üldist seisundit, aga mesoteraapia ees on tal see eelis, et vajab vähemat arvu seansse.
VipMedicumi spetsialistid leiavad kõige sobivama meetodi, et iga patsient oleks rahul nii protseduuri tulemuse kui selle hinnaga.

Hüaluroonhappega biorevitalisatsioon ei tekita mingeid ebameeldivaid tundeid

Hüaluroonhappega biorevitalisatsiooni abil

kaotada peeneid kortse ja vähendada suuri
nahka sügavuti niisutada, suurendada elastsust ja prinksust
parandada jumet
saavutada lifting-efekt

Protseduuri käigus kasutatakse miniatuurseid nõelu ja valuvaigistavaid kreeme. Allergilise reaktsiooni tekkimine on samuti välistatud, sest see hape on inimese enda organismis olevaga täielikult analoogne.
Hüaluroonhappega biorevitalisatsiooni on lubatud teha näole alates 25. eluaastast, ehk siis vananemisilmingute tekkimise kõige varasemas etapis. VipMedicumis kasutatakse vaid sertifitseeritud preparaate, mille tõhusus ja ohutus on tõestatud.

Biorevitalisatsioon

Protseduuri tulemus

Juba pärast esimesi seansse võib märgata, et naha seisund on oluliselt paranenud, selliseks nooreks, terveks ja ilusaks jääb ta 4–7 kuuks. Seejärel on soovitatav läbida korduskuur, mis garanteerib pikemaajalise tulemuse (kuni 2 aastat).

Hüaluroonhappega biorevitalisatsiooni täiendavaks eeliseks on kindel kaitse ümbritseva keskkonna agressiivse mõju, sealhulgas kahjuliku ultraviolettkiirguse eest.

  Registreerimine protseduurile

  Konsultatsioon - 16€
  Esimene Biorevitalisatsioon protseduur - 343,2 €


  Nimi (*nõutav)

  Email*

  Telefon*

  Vali kuupäev*

  Teade


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Anna Gordejeva

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

  6 590 231

  Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

  e-pood