Lasernoorendus 4D-Premium

mitteinvasiivne laserprotseduur,
mis mõjutab näonahka mitte ainult pealt, vaid ka altpoolt
Loe veelRegistreeri

Lasernoorendus 4D-Premium

mitteinvasiivne laserprotseduur,
mis mõjutab näonahka mitte ainult pealt, vaid ka altpoolt
Loe veelRegistreeri

Noorus on ilu sünonüüm, nende kahe sõna maagiline kombinatsioon on aga lummanud ja kütkestanud naisi aastasadu, ja jääbki seda tegema. Naised tahavad olla alati noored ja atraktiivsed. Tänu tänapäevastele esteetilise meditsiini tehnoloogiatele on see saavutatav ja rohkemgi veel.

4D lasernoorendus
Tänapäeval on see noorendamisvaldkonnas revolutsioon ja uus standard, sisaldades nelja lasertehnoloogiat ühes protseduuris. Laser mõjutab nahakudesid nii väljaspoolt kui ka suuõõne kaudu.
Kasutatavad tehnoloogiad täiendavad ja võimendavad üksteise toimet, tänu sellele on võimalik saavutada lühikese ajaga püsivat ja efektiivset tulemust.

Esitleme ainulaadset näonaha tõstmise ja lasernoorendamise mitteinvasiivset metoodikat, mille puhul kasutatakse süsteemi Fotona Technology 4D.

4D-tehnoloogia ühendab endas nelja parimat näole mõeldud laserprotseduuri.

SUUKAUDNE LIFTING

– see on lifting seestpoolt. Kudede õrn mõjutamine seestpidiselt, kollageeni stimuleerimine suu limaskesta poolt. Laseri toimel tõmbuvad vanad väljaveninud kollageenikiud kokku ja aktiveerub uue kollageeni teke.

Kohest toimet, mida võib võrrelda täitesüstide abil saavutatava efektiga, on näha nina-suu voldi piirkonnas pärast ühte protseduuri silmapilkselt.

FRAC 3 NOORENDUS

– naha fraktsioon-noorendamine. Ülipeened kõrge temperatuuriga kiired avaldavad parajate annustena toimet sügavamatele nahakihtidele, kahjustamata seejuures nahka. Kui samaaegselt protseduuriga FRAC3 mõjutada kudesid läbi suuõõne, saab taastada naha struktuuri ideaalse seisundini.

KUDEDE SÜGAV SOOJENDUS

– kudede süvasoojendus. Ainulaadne laseri ülipikk impulsirežiim soojendab koed ohutult ja kiiresti kogu ulatuses läbi, see aitab välistel mõjutustel paremini toimida ja viib energiaimpulsi naha alla. Protseduur aitab kiirendada noorendava efekti saabumist.

PINDMINE NAHA POLEERIMINE

– kerge pindmine koorimine. Parandab naha väljanägemist veelgi, muudab selle matiks ning vähendab nähtavaid puudusi. Tänu uuele tehnoloogiale mõjub täpselt nendele nahapiirkondadele, kus vaja.

Maksimaalne efekt saabub vähemalt kuu aja möödudes ja püsib kuni kaks aastat

KUIDAS 4D-PREMIUM NOORENDAMINE TOIMUB

Kasutades kaht erineva lainepikkusega kiirgust ja nelja erinevat tehnoloogiat, on võimalik saavutada unikaalne kombinatsioon vananemisvastaseid protseduure, et noorendada nii pindmisi, keskmise sügavusega kui ka sügavaid kudesid. Protseduurid viiakse läbi kordamööda, anesteesiat ei kasutata. Sõltuvalt naha seisukorrast ja organismi individuaalsetest omadustest võib tulemust olla näha paari päeva pärast, maksimaalne efekt saabub vähemalt kuu aja möödudes ja püsib kuni kaks aastat.

PROTSEDUURI 4D-PREMIUM EELISED

L
Protseduur ei vaja spetsiaalset ettevalmistust
L
Ühes seansis on kombineeritud neli protseduuri
L
Anesteesiat pole tarvis
L
Taastusaeg on kõigest 48 tundi
L
Tulemused saavutatakse juba 1-3 protseduuriga
L
Pikaajaline toime
L
Protseduuri võib teha aastaringselt, hüperpigmentatsiooni risk puudub
L
Tehnika on patenteeritud ja kasutatav vaid lasersüsteemil Fotona Technology

  Registreerimine konsultatsioonile

  Nimi (*nõutav)

  Email *

  Telefon *

  Vali kuupäev *

  Teade

  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Ivetta Astahhova

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil
  6 590 231

  e-pood