ILUSÜSTID

ideaalne kontuur sekundi murdosa jooksul!
Loe veelRegistreeri

ILUSÜSTID

ideaalne kontuur sekundi murdosa jooksul!
Loe veelRegistreeri
Näo ja keha esteetiliste puuduste kõrvaldamiseks on olemas lugematu hulk meetodeid ja programme, mille seas on teenitud populaarsuse pälvinud injektsioonilised meetodid.

Tänu vähesele traumeerimisele, suurele efektiivsusele ja kiirele nähtavate tulemuste ilmumisele on injektsioonilised meetodid ehk ilusüstid üks populaarseimatest võimalustest naha defektide ja vananemisega seotud probleemide lahendamiseks.

Ilusüstid meie kliinikus

Kasutame ainult tunnustatud brändid

Botuliintoksiin

See on efektiivne ja ohutu injektsiooniline mittekirurgiline noorendamismeetod, mida kasutatakse erineva sügavusega miimiliste kortsude korrigeerimiseks. Loe lähemalt…

Ensüümteraapia PBSerum Medical

PBSerum Medical on uus ja innovatiivne esteetiliste toodete sari, mis on mõeldud fibroossete kudede raviks. Seda kasutatakse ka naha lõtvumise kõrvaldamiseks ja lokaalse rasvapõletuse jaoks.
Loe lähemalt…

Fermentide kompleks Triada

Rasva ladestumine näol, silmade ümber, kaelal, seljal, kaenlaaluste piirkonnas, kätel, kõhul, külgedel, reitel, põlvedel on probleem, millega puutuvad kokku paljud inimesed. Kaasaegse kosmetoloogia väljakutseks on liigse rasvkoe kiire ja tõhus eemaldamine sellistest piirkondadest.
Loe lähemalt…

Meso-Radiesse®

Meso-Radiesse on süstitav vananemisvastane protseduur, mis tõstab toonust ja parandab naha kvaliteeti. Meetod põhineb kaltsiumhüdroksüapatiiti sisaldavate täiteainete sisestamisel dermisesse. Komponent ei põhjusta äratõukereaktsiooni, kuna see on osa luu- ja hambakudedest.
Loe lähemalt…

KARISMA Rh Collagen – Kollageenistimulaator

Injektsiooniline meditsiiniline preparaat KARISMA FACE Rh Collagen® käivitab loomuliku regeneratsiooni ning muudab naha seeläbi nooremaks, pringimaks ja säravamaks.

Loe lähemalt..

Juuste väljalangemise vastane ravi TOSKANIMED

Ilukliinik vipMedicum pakub igat tüüpi alopetsia raviks, oma tervikliku TOSKANIMED tootesarjaga, milles on nii meditsiiniliseks kui ka koduseks kasutamiseks mõeldud tooted.
Loe lähemalt…

Karboksüteraapia

Lihte kuid tõhus protseduur, üks mesoteraapia liikidest. Erinevus seisneb selles, et naha alla viiakse mitte toitainete kokteil, vaid süsinikdioksiid CO2. Ilusüstid, mille abil saab vabaneda sellisest tülikas probleemist nagu tumedad silmaalused. Loe lähemalt…

RRS® HA LONG LASTING

RRS® LONG LASTING on uus võimalus saavutada kohest liftingut ja ühtlustada näotooni. Pole saladus, et vanusega väheneb hüaluroonhappe hulk ja see toob kaasa naha turgori alanemise, kuivuse, koorumise ja dehüdratsiooni. Just hüaluroonhape suudab vett ligi tõmmata, tagades seeläbi elastsust ja niisutust. Loe lähemalt…

PROFHILO®

Patsient näeb juba esimese protseduuri järel kohest lifting-efekti, lõplik tulemus ilmneb pärast teist protseduuri, mis on tehtud intervalliga 4 nädalat. Selle ajaga moodustub nahka toetav karkass: paraneb naha tekstuur, suureneb elastsus, aeglustuvad vananemisprotsessid ning kiireneb mikrotsirkulatsioon.
Loe lähemalt…

Biorevitalisatsioon

See on toimeainete nahka viimine süstimise meetodil, mis võimaldab näo, kaela, dekolteepiirkonna ja kogu keha nahka väga lühikese ajaga noorendada. Loe lähemalt..

Mesoteraapia

See protseduur hõlmab endas süstelahuse sisseviimist naha keskmistesse kihtidesse ravimaks kuiva nahka, vananemisilminguid, hüperpigmentatsiooni, postaknet, rosaatseat ja muid probleeme.
Loe lähemalt…

Täitesüstid (Fillerid)

Ingliskeelne sõna „filler“ tähendab „täiteaine“. Fillerid mõjuvad mitte ainult selle kaudu, et täidavad kortsu all oleva tühimiku ja annavad mõnele näopiirkonnale täiendava mahu, vaid stimuleerivad aktiivselt ka uue kollageeni väljatöötamist. Loe lähemalt…

Huulte kuju korrigeerimine

Hüaluroonhappe abil taastatakse huulte kontuuri, rõhutatakse loomulikku värvi ning lisatakse volüümi. Loe lähemalt…

Mesoniidid

Tänapäeval on tekkinud uued noorendavad meetodid – selleks kasutatakse imenduvaid, kuid piisavalt jäikasid ja vastupidavaid niite. Tänu biolagunevatele niitidele saab näonahka pinguldada nii, et tulemus säilib pika aja jooksul. Loe lähemalt..

LIFTING NIITIDEGA APTOS

Lifting niitide abil on esteetilise korrektsiooni protseduur, mis ühendab endas kosmetoloogia ja ilukirurgia eelised. See võimaldab saavutada pikaajalise noorendava toime ilma operatsioonita, see tähendab ilma pika taastusaja ja võimalike tüsistusteta.
Loe lähemalt…

NOVACUTAN BioPRO

NOVACUTAN-protseduur sobib ideaalselt pingelises rütmis elavatele, suure emotsionaalse stressiga ja aktiivse elustiiliga inimestele. See võimaldab hetkega kõrvaldada näolt väsimuse jäljed ja esimesed vananemise märgid.
Loe lähemalt…

  Registreerimine protseduurile

  Nimi (*nõutav)

  Email*

  Telefon*

  Vali kuupäev*

  Teade

  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  ilusüstid