ILUSÜSTID

ideaalne kontuur sekundi murdosa jooksul!
Loe veelRegistreeri

ILUSÜSTID

ideaalne kontuur sekundi murdosa jooksul!
Loe veelRegistreeri

Näo ja keha esteetiliste puuduste kõrvaldamiseks on olemas lugematu hulk meetodeid ja programme, mille seas on teenitud populaarsuse pälvinud injektsioonilised meetodid.

Tänu vähesele traumeerimisele, suurele efektiivsusele ja kiirele nähtavate tulemuste ilmumisele on injektsioonilised meetodid ehk ilusüstid üks populaarseimatest võimalustest naha defektide ja vananemisega seotud probleemide lahendamiseks.

Ilusüstid meie kliinikus

Kasutame ainult tunnustatud brändid

Botuliintoksiin

See on efektiivne ja ohutu injektsiooniline mittekirurgiline noorendamismeetod, mida kasutatakse erineva sügavusega miimiliste kortsude korrigeerimiseks. Loe lähemalt…

Biorevitalisatsioon peptiididega

on efektiivne nahka noorendav meetod, mille puhul viiakse nahka peptiide. Uue põlvkonna mesoteraapia! Loe lähemalt…

Täitesüstid (Fillerid)

Ingliskeelne sõna „filler“ tähendab „täiteaine“. Fillerid mõjuvad mitte ainult selle kaudu, et täidavad kortsu all oleva tühimiku ja annavad mõnele näopiirkonnale täiendava mahu, vaid stimuleerivad aktiivselt ka uue kollageeni väljatöötamist. Loe lähemalt…

Huulte kuju korrigeerimine

Hüaluroonhappe abil taastatakse huulte kontuuri, rõhutatakse loomulikku värvi ning lisatakse volüümi. Loe lähemalt…

PROFHILO® BIOREMODELLEERIMINE

Patsient näeb juba esimese protseduuri järel kohest lifting-efekti, lõplik tulemus ilmneb pärast teist protseduuri, mis on tehtud intervalliga 4 nädalat. Selle ajaga moodustub nahka toetav karkass: paraneb naha tekstuur, suureneb elastsus, aeglustuvad vananemisprotsessid ning kiireneb mikrotsirkulatsioon.
Loe lähemalt…

LIFTING NIITIDEGA APTOS

Lifting niitide abil on esteetilise korrektsiooni protseduur, mis ühendab endas kosmetoloogia ja ilukirurgia eelised. See võimaldab saavutada pikaajalise noorendava toime ilma operatsioonita, see tähendab ilma pika taastusaja ja võimalike tüsistusteta.
Loe lähemalt…

Karboksüteraapia

Lihte kuid tõhus protseduur, üks mesoteraapia liikidest. Erinevus seisneb selles, et naha alla viiakse mitte toitainete kokteil, vaid süsinikdioksiid CO2. Ilusüstid, mille abil saab vabaneda sellisest tülikas probleemist nagu tumedad silmaalused. Loe lähemalt…

Biorevitalisatsioon

See on toimeainete nahka viimine süstimise meetodil, mis võimaldab näo, kaela, dekolteepiirkonna ja kogu keha nahka väga lühikese ajaga noorendada. Loe lähemalt..

3D mesoniidid

Tänapäeval on tekkinud uued noorendavad meetodid – selleks kasutatakse imenduvaid, kuid piisavalt jäikasid ja vastupidavaid niite. Tänu biolagunevatele niitidele saab näonahka pinguldada nii, et tulemus säilib pika aja jooksul. Loe lähemalt..

CELLENIS® PRP

PRP soodustab füsioloogilist haavade paranemist ja kiiret kudede regenereerimist, fibroblastide töö aktiveerub ning seeläbi paraneb kollageeni ja hüaluroonhappe süntees.
Loe lähemalt..

VOLITE®

Protseduur parandab märkimisväärselt naha seisundit, mistahes ala korrigeerimiseks valite: kas näo, kaela, dekolteepiirkonna või käeseljad. Te näete kohe kosmetoloogi kabinetist väljudes hea välja, sest Volite® süstimisel ei teki paapuleid.
Loe lähemalt..

  Registreerimine protseduurile

  Esimene protseduur -20%
  Konsultatsioon - 16 €


  Nimi (*nõutav)

  Email*

  Telefon*

  Vali kuupäev*

  Teade


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  ilusüstid