Lifting niitidega APTOS

Loe veelRegistreeri

Lifting niitidega APTOS

Loe veelRegistreeri

Vananeda ei taha keegi, kuid aega peatada ei saa. Juba 30–40-aastaselt ilmuvad esimesed vananemisilmingud: kortsukesed ja näoovaali hägustumine. Peegli ees seistes tõstame näppudega nahka silmade, põsesarnade ja lõua juures ülespoole. Kui saaks vaid seda niimoodi kinnitada! Nüüd on see võimalik tänu spetsiaalsetele niitidele APTOS, mida esteetilise korrektsiooni spetsialistid naha alla paigaldavad.

Kui skalpelli alla minna on veel vara, kuid midagi muud enam ei aita.

Lifting niitide abil on esteetilise korrektsiooni protseduur, mis ühendab endas kosmetoloogia ja ilukirurgia eelised. See võimaldab saavutada pikaajalise noorendava toime ilma operatsioonita, see tähendab ilma pika taastusaja ja võimalike tüsistusteta. 48 riigi spetsialistid tunnistavad niitidega liftingut vääriliseks alternatiiviks iluoperatsioonile. Naha pinguldamist niitidega APTOS peetakse parimaks vanuseliste muutuste korrigeerimise vahendiks siis, kui kirurgilisi meetodeid on veel vara kasutada, kuid teised, mitteoperatiivsed vahendid ei anna enam tulemust.

Mis niidid need sellised on?

Niidid on inimese organismile täiesti ohutud. Sõltuvalt niitide eesmärgist ja patsiendi vanusest kasutatakse kas imenduvaid või mitteimenduvaid niite.

Mitteimenduvad niidid on kirurgiline õmblusmaterjal, mida kasutatakse meditsiinis juba ammu. Nad koosnevad polüpropüleenist.

Imenduvad niidi on valmistatud kaprolaktaamist. APTOSe spetsialistid lisasid sellele polüpiimhapet, mis stimuleerib kollageeni tootmist ning muudab naha pringimaks. Polüpiimhappe mikrodoosid erituvad kudedesse järk-järgult, vastavalt niidi imendumisele, ning tagavad stabiilse noorendava toime.

Niidid võivad kogu pikkuses olla või mitte olla varustatud spetsiaalsete “konksudega”.

Niidid APTOS, väärides oma nime (a-ptoos, ehk siis allavajumise vastu), suudavad lahendada praktiliselt kõiki näo ja keha noorendamisega seotud ülesandeid.

Piirkonnad, mida saab konkreetset liiki niitide abil optimaalselt pinguldada, on järgmised:

Nina–suu piirkond (voldid ja sügavad kortsud)
Lõug
Dekolteepiirkond ja kael
Kulmud ja ülemine silmalaug
Põsed, põsesarnad
Silmaümbrus
Suunurgad
Kõrvaümbrus
Kõht, reied, käed ja rinnad

Nahapiirkonnad, kuhu niidid paigaldatakse, saavad tugeva lisatoestuse, närvid ja peamised veresooned aga jäävad terveks. Protseduuri tulemus säilib olenevalt nahapiirkonnast ja kasutatud niiditüübist 2–5 aastat.

Kuidas seda tehakse?

Protseduur viiakse läbi kohaliku tuimastusega ja sellele kulub sõltuvalt niitide hulgast 20–40 minutit. Iga niit paigaldatakse naha alla eraldi, kasutades spetsiaalset nõela – niidijuhtijat.

Aptos-meetodid sobivad noorendamiseks mitte ainult naistele. Ka paljud mehed vajavad edu saavutamiseks trimmis figuuri ja värsket nägu, just nagu sihikindlust ja professionaalsustki. Aptos-niidid on ratsionaalne valik vanuseliste muutuste korrigeerimiseks. Protseduur on kiire ja minimaalse sekkumisega nahakudedesse. Kusjuures meestel on tulemus mitu korda parem kui naistel. Meeste nahk sisaldab rohkem kollageeni, mis muudab naha tihedamaks ja elastsemaks. Tänu sellele on meestel taastusperiood lühem, toime aga vastupidi – tugevam ja kestvam.

Meie spetsialistidel on Aptos-meetodite sertifikaadid ja palju kogemusi niitide kasutamisel.

ENNE PÄRAST

Konsultatsioonil saate vastused kõigile oma küsimustele. Ootame Teid!

Protseduuri vastunäidustused:

M

Hea- ja halvaloomulised kasvajad

M

Nakkushaigused (ägedad ja kroonilised)

M

Kroonilised haigused

M

Vere hüübimise alanemine

M

Rasedus ja imetamine

M

Kalduvus keloidsete armide moodustumiseks

  Registreerimine konsultatsioonile

  Konsultatsioon – 16 €


  Nimi (*nõutav)

  Email*

  Telefon*

  Vali kuupäev*

  Teade


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  NB! APTOS protseduuri broneerimisele kehtib 40% ettemaks

  Anna Gordejeva

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

  6 590 231

  Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

  e-pood