Turundusspetsialist

Otsime oma tiimi uut liiget – turundusspetsialisti

Otsime oma tiimi uut liiget – turundusspetsialisti, kes aitaks viia esteetilise ja meditsiiniliste äri turundustegevused uutele põnevatele rännakutele.
Otsime inimest, keda motiveerib paindlik ja kiire tegutsemine ning võimalus olla muutuste algataja ja läbiviija.
Kui oled terav pliiats, kes väljendab ennast suurepäraselt ja Sind iseloomustab nii initsiatiivikus kui nutikus. Oled visooniga inimene, kellel on võime haarata suurt pilti, samas märgata üksikasju.
Võta meiega ühendust!
+372 6590 231
info@vipmedicum.ee

Kui tunned ennast ära, siis tule meile tööle!
* Oled väga hästi kursis kaasaegsete turundamisvõimalustega ja soovid seda ellu viia
* Sul on nägemus, kuidas arendada ilu- ning meditsiiniliste teenuste müüki erinevates kanalites
* Sa väljendad ennast suurepäraselt nii kõnes kui kirjas
* Sind iseloomustab initsiatiivikus, nutikus ja iseseisvus
* Oled visooniga inimene, kellel on võime haarata suurt pilti, jätmata tähelepanuta vajalikke üksikasju.

Pakume sulle võimalust:
* tulemusliku turundamisega edendamise ning arendamisega nii olemasolevatele kui uutele klientidele
* osaleda erinevates traditsioonilistes turunduskanalites ja trendikates sotsiaalmeediakanalites
* turundus- ja müügikampaaniate väljatöötamist, teostamise ning tulemuste analüüsimist
* ettevõtte veebilehe, blogide ja e-poodide arendamist ja haldamist
* uudiskirjade ja müügipakkumiste koostamist, kujundamist
* koostöö arendamistega ajakirjade ilu- ja moetoimetajatega ning blogijatega
* turundus- ja müügimaterjalide ning tekstide koostamist, tõlkimist ja redigeerimist
* kliendiürituste, suuremate projektide ettevalmistamist ja korraldamist.
* Huvitavat, vaheldusrikast ja loomingulist tööd ilu- ja meditsiini valdkonnas.
* Väljakutset rakendada oma oskusi ning seeläbi näha ka töö tulemuslikkust.
* Tööd rahvusvahelises ettevõttes, kus on head ja kaasaegsed töötingimused.
* Head arenemis- ja karjäärivõimalust.
* Konkurentsivõimelist palka

Ootused kandidaadile
Positiivsus suhtlemisel viib sihile ja seda ootame ka kandidaadilt. Oma meeskonnas hindame kohusetundlikkust, abivalmidust, aktiivsust ja algatusvõimet.
Oskused mida eeldame:
* väga heal tasemel eesti ja vene keele valdamine, inglise keel suhtlustasandil
* turundusalane kõrgharidus ja eelnev töökogemus
* väga hea organiseerimisvõime
* oskus töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt
* ladus artiklite kirjutamine ja tekstide koostamine
* väga heal tasemel kontoritarkvara (Word, Excel, PowerPoint) kasutamine, kasuks tulevad baasteadmised kujundusporgrammide kasutamisest.
* efektiivne oma aja planeerimine, eesmärkide püstitamine ja tähtaegne täitmine
* loovus, kohusetundlikkus, täpsus, initsiatiivikus, soov õppida ja areneda

Meditsiini haridusega töötaja

Otsime andekat ja ambitsioonikat meditsiini haridusega töötajat

Firma Vipmedicum OÜ alla kuulub esteetilise meditsiini kliinik Vipmedicum, mis tegutseb Tallinnas Raua tänaval juba 12 aastat. Ilukliinik Vipmedicum Tallinnas — see on:

  • Diplomeeritud spetsialistid meditsiinilise haridusega.
  • Ohutud noorendamise metoodikad.
  • Kaasaegne varustus.
  • Uusimad aparaatsed tehnoloogiad esteetilise meditsiini valdkonnas.
  • Lasernoorenduse ja laserravi protseduurid.
  • Eksklusiivne kosmeetika.

Meie teine kliinik Estonian Vein Clinic www.evc.ee pakub varikoosi ravi kõige kaasaegsemate meetoditega – laser, radiosagedus, bioliim jne.
Meie kolmas kliinik Estonian Foot Clinic www.jalakliinik.ee aitab meie patsientidel lahendada kõiki jalatallaga seotud probleeme.

Tööülesanded:
* Klientidele kosmeetiliste ja mittekirurgilise meditsiiniteenuse osutamine ilukliinikus Vipmedicum.
* Klientide abistamine ja nõustamine.
* Toodete müük ja tutvustamine.

Omalt poolt pakume:
* Kaasaegseid ning mugavaid töötingimusi kesklinnas.
* Firma poolt tasuta parkimisvõimalusi.
* Väljaõpe nii kohapeal kui ka välismaal.
* Pikaajalist, stabiilset töösuhet.
* Enesetäiendamise võimalusi.
* Konkurentsivõimelist ning garanteeritud põhipalka + tulemusliku töö eest väärikat boonuspalka.
* Tööaeg: täistööaeg/osaline
* Põhipalk: 1000.00 kuni 3000.00

Nõudmised kandidaadile:
* Varasem töökogemus kosmeetikuna/õena.
* Meditsiini erialast haridus.
* Hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus.
* Kohusetunne, usaldusväärsus, hea pingetaluvus, paindlikkus ning soov töötada suures kollektiivis.
* Hea eesti, vene ja inglise keele oskus.
* Kuulutus aktiive nii naistele kui ka meestele.

Kui tunned, et just sina võiksid kuuluda meie professionaalsesse ja töökasse meeskonda, siis saada meile oma CV koos pildiga aadressile: viktorija@vipmedicum.ee
Sobiva kandidaadiga võtame ühendust.

    * Teie nimi ja perekonnanimi:

    * Telefon:

    * Teie E-post:

    Kandke oma CV (.doc .docx .pdf)

    Kommentaarid:

    (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)