3D Mesoniidid

Innovaatiline näo pinguldus!
Loe veelRegistreeri

3D Mesoniidid

Innovaatiline näo pinguldus!
Loe veelRegistreeri
Et võidelda kudede prinkuse kadumise ning lõtvumisega, on esteetilises kosmetoloogias juba 20 aastat kasutatud toestamise meetodit, mis muudab näonaha eriliselt pinguldatuks ning likvideerib näo gravitatsioonilise ptoosi. Selleks on varem kasutatud ja kasutatakse ka tänapäeval plaatina- ja kuldniite, lahustumatuid õmblusmaterjale, hüaluroonhappe geeli ja teisi materjale.
3D mesoniidid suudavad korrigeerida naha taandarengu tõttu tekkinud muudatusi.
Tänapäeval on tekkinud uued toestamise võimalused. Selleks kasutatakse imenduvaid, kuid piisavalt jäikasid ja vastupidavaid niite. Tänu biolagunevatele niitidele saab näonahka pinguldada nii, et tulemus säilib pika aja jooksul.

Ilukliiniku vipMedikum kogenud arstid kasutavad spetsiaalseid peenikesi, kuid tugevaid ja vastupidavaid injektsiooninõelu, millega juhitakse naha sisse lahustuvad haavaniidid.

Mitme niidi paigaldamine ühte piirkonda annab vedruefekti, mis on tingitud niitide suurest elastsusest. Protseduuriga tekitatakse mahuline pehme-jäik karkass, mis sulandub kudedesse, põhjustamata mingit ebamugavustunnet.

Mesoniidid on imenduv materjal, nad on valmistatud polüglükoolhappega kaetud sünteetilistest polüdioksanoon-niitidest. Polüglükoolhapet kantakse erineva pikkusega – 60, 40, 25 mm – injektsioonilistele juhtnõeltele.

Paigaldatud niidid lagunevad kudedes süsihappegaasiks ja veeks, 60-80 päeva möödudes on säilinud 50% nende algsetest tugevusnäitajatest. 180-240 päeva möödumisel imenduvad mesoniidid täielikult.

Koerakud reageerivad sisseviidud niitidele pehmelt, nende paigaldamine stimuleerib uue kollageeni moodustumist, järgmisel etapil (18-24 kuud) täidab kollageen jätkuvalt toestusfunktsiooni. Pärast seda võib protseduuri korrata.

Ilukliiniku vipMedikum spetsialistid saavad tänu juba teostatud protseduuridele kindlalt öelda, et patsiendi jaoks on naha mesoniitidega pinguldamine vähetraumaatiline protseduur. Nõela sisseviimisest ei jää nahale jälge ning väike valu möödub ruttu. Valuaistingu vähendamiseks kasutatakse aplikatsioonianesteesiat.

3d mesoniidid

MESONIITIDE KASUTAMINE ILUKLIINIKUS VIPMEDIKUM ÜKSIKULT VÕI KOMBINEERITULT

Kliiniku spetsialistidel on palju mesoniitide kasutamiseks vajalikke seadmeid ja meetodeid, et võidelda nahaprobleemidega isegi sellistes keerulistes kohtades nagu nina-suu volt, vertikaalsed laubakortsud, nina-pisaravagu, ehk siis seal, kus nahareljeef on väga ebatasane. Mesoniidid on sobilik valik ka siis, kui patsient keeldub kategooriliselt A tüüpi neurotoksiinide (botuliintoksiin) kasutamisest.

TÄITESÜSTIDE JA 3D-MESONIITIDE KOMBINEERIMINE

Et saavutada täiuslikumat tulemust, kasutavad ilukliiniku vipMedikum spetsialistid päris tihti mesoniite samaaegselt täitesüstidega. Nii saab tasandada sügavaid ja keskmise sügavusega kortse mesoniitide abil, aga nahareljeefi väikesi lokaalseid veakesi korrigeerida täitesüstidega.

Selline kahe meetodi kombineerimine aitab saavutada vapustavat efekti, mis väljendub nii kokkuhoius kui ka suurepärastes kosmeetilistes tulemustes.

APARAATSED PROTSEDUURID JA MESONIIDID

2-4 nädala möödudes pärast mesoniitide paigaldamist tohib kasutada lisaks ka teisi aparaatseid meetodeid: lasernoorendamine, mesoteraapia, mikrovoolu teraapia, müostimulatsioon.

MILLAL SOOVITATAKSE KASUTADA MESONIITISID

N
Lõua ja näo alumise osa vajumine
N
Väljakujunenud nina-pisaravagu
N
Kõrvaümbruse voldid
N
Kulmude välisnurga ptoos
N
Kaela-, lõua- ja dekolteepiirkonna kortsud
N
Kõhu, tuharate, reie sisekülje ja õla tagumise osa kudede allavaje
N
Näonaha kortsud ja voldid: suu-nina volt, vertikaalsed ja horisontaalsed laubakortsud, suuümbruse ja huulekortsud

VASTUNÄIDUSTUSED MESONIITIDE KASUTAMISEKS

M
Onkoloogilised protsessid
M
Erilised verehaigused
M
Nakkushaigused, sealhulgas gripp, SARS jne
M
Naha põletikulised protsessid niitide paigaldamise piirkonnas
TULEMUS PÄRAST PROTSEDUURI «MESONIIDID»: ENNE JA PÄRAST:

image-2

MESONIITIDE EELISED

Läbiviidav protseduur on absoluutselt mittetraumeeriv;
Niidid on 0,1 mm jämedusega, nende paigaldamisel ei tehta nahka sisselõikeid;
Kasutatakse painduvaid nõelasid, mis lükkavad kudesid laiali ning mis ei jäta torkest väiksematki märki;
Mesoniitide paigaldamisel kasutatakse vaid pindmist anesteesiat;
Protseduurijärgne taastusperiood kestab vaid paar tundi;
Ilukliiniku vipMedikum klientidele on see protseduur saadaval suurepärase hinnaga.

Mesoniitide protseduuri viib läbi esteetilise meditsiini spetsialist, ekspert kosmetoloogia alal Julia Kudrjavtseva, kes läbis rahvusvahelise erikoolituse „Mesoniitidega toestamise tehnoloogia“ ning sai rahvusvahelise diplomi LLC Beauty Expert.

Julia Kudejavtseva mesoniitidega toestamise protseduurist:

Mesoniitide tööpõhimõte sarnaneb oma olemuselt väga nõelraviga. Just see võimaldab protseduuril mõjuda mitte ainult naha pindmisele kihile, vaid tungida sügavamale – lihastesse. Näiteks saavutatakse laubal “liftingu efekt” – lõdvestumine –, aga põskede ja lõuajoone piirkonnas toimub lihaskarkassi tugevdamine. Sel viisil saavutame sügava lifting-efekti.

3d mesoniidid

  Registreerimine konsultatsioonile

  Konsultatsioon – 16 €  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Anna Gordejeva

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

  6 590 231

  Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

  e-pood