SMOOTH-noorendus

Naha lasernoorendamine
Loe veelRegistreeri

SMOOTH-noorendus

Naha lasernoorendamine
Loe veelRegistreeri
Ega ilmaasjata räägita, et nooruses nahk lausa särab – ta on hele, kirgas ja prink. Paraku hakkame seda looduse kingitust hindama alles siis, kui märkame, et kõik ei ole enam nii nagu enne. Ning kuidas naha närbumist jumestuskreemide ja põsepunade abil ka mitte peita, vanust varjata ükskõik ei õnnestu.

Laserkosmetoloogia kliinik vipMedicum pakub sellele probleemile kiiret ja valutut lahendust: pindmist FT- (Fotona Technologi) lasernoorendust ehk SMOOTH-noorendust.

Ka kõige terasemad pilgud ei suuda leida ega lähivõtted paljastada ainsatki viga: lasernoorendus parandab kardinaalselt naha seisundit – tema värvi, tekstuuri ja elastsust! Ning see efekt säilib kuni pool aastat.

Protseduuri näidustused:

N
tuhm jume
N
poorne nahk
N
“kanavarbad”
N
peened ja keskmise sügavusega kortsud
N
laialivalguv näoovaal
Protseduuri efekt säilib kuni pool aastat.

Protseduuri olemus:

Laserkiir soojendab naha pindmist kihti, sundides seal elastiin- ja kollageenkiude lühenema. Selle tulemusena tõmbub nahk kokku, naha pind väheneb oluliselt. Tänu sellele näeb nahk välja sile, pingul ja elastne ning väikesed kortsud kaovad.

Protseduuri käigus tunneb patsient end nagu pärast rannas veedetud päeva. Nägu on vahetult pärast protseduuri kergelt punetav ja tekib väike turse, mida teised inimesed tõenäoliselt ei märkagi.
12 tunni möödudes mõlemad nähtused kaovad. Seepärast pole protseduurijärgset taastusperioodi ette nähtud – kohe võib oma igapäevaste toimetuste juurde tagasi pöörduda.

Laseriga töödeldud nahapinnad taastuvad lähima 3–5 päeva jooksul. Sel ajal võib eriti tundlikul nahal märgata kerget ketendust.
Protseduuri võib korrata iga 3–6 kuu tagant.

  Registreerimine protseduurile

  Nimi (*nõutav)

  Email *

  Telefon *

  Vali kuupäev *

  Teade

  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Ivetta Astahhova
  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil
  6 590 231.

  E-poodi