Esteetiline FT-laserlihvimine

Loe veelRegistreeri

Esteetiline FT-laserlihvimine

Loe veelRegistreeri

Aeg jätab nahale oma jäljed. Need võivad olla aknejärgsed armid või armid üleelatud traumadest. Need võivad olla rasedusjärgsed venitusarmid rindadel ja kõhul. Need võivad olla uusmoodustised, mis tekivad nahale vanuse tõttu. Need võivad olla lihtsalt aja jäljed: tuhm jume, kortsud, laialivalguv näokontuur.

Laserkosmetoloogia üks uuenduslikemaid tehnoloogiaid FT-laserlihvimine (Fotona Technology) suudab nahka radikaalselt uuendada, pikendades noorust viie, kümne või isegi viieteistkümne aasta võrra. See meetod on neile, kes ei soovi vananemisilmingutega võitlemisel ilukirurgide abi kasutada. Võimalus laserkiire mõjutussügavust väga täpselt reguleerida aitab välistada protseduurijärgsete tüsistuste tekkimist.

Protseduuri näidustused:

N

ebatasane nahk

N

jämedakoeline ja poorne nahk

N

igat liiki kortsud

N

tuhm, hall jume

N

“kanavarbad”

N

laialivalguv näoovaal

N

armid, ka aknejärgsed

Protseduuri olemus:

Laserlihvimine on naha pindmiste kihtide ja tiheda armkoe aurustamine laserkiire abil. Samaaegselt soojendab laserkiir ka kudesid piisavalt sügavalt, et aktiveerida uute kollageen- ja elastiinkiudude sünteesi. Tänu sellele muutuvad armid peaaegu märkamatuks, nahk aga heledamaks, pringimaks ja pinguldatumaks. Peened kortsud kaovad, aga sügavad vähenevad, näokontuur muutub selgemaks.

FT-laserlihvimine on ühekordne protseduur, kuid nõuab taastumisperioodi.
Pärast laserlihvimist on nahk 7–14 päeva jooksul justkui päevitunud, seejärel aga kattub koorikuga, mis1–2 nädala jooksul maha koordub.

Laserlihvimise efekt võimendub 2–3 kuu jooksul ning säilib 1–3 aastat.

ARMIDE LASERLIHVIMINE

Aeg jätab nahale oma jäljed. Need võivad olla aknejärgsed armid või armid üleelatud traumadest. Laserkosmetoloogia üks uuenduslikemaid tehnoloogiaid FT-laserlihviminesuudab nahka radikaalselt uuendada. Võimalus laserkiire mõjutussügavust väga täpselt reguleerida aitab välistada protseduurijärgsete tüsistuste tekkimist.

Protseduuri olemus:

Laserlihvimine on naha pindmiste kihtide ja armkoe aurustamine laserkiire abil. Samaaegselt soojendab laserkiir ka kudesid piisavalt sügavalt, et aktiveerida uute kollageen- ja elastiinkiudude sünteesi. Tänu sellele muutuvad armid peaaegu märkamatuks, nahk aga pringimaks ja pinguldatumaks.

Kaunis ja Blogija Grete Link läbis vipMedicumis laserlihvimise protseduuri. Tema mureks olid postaknearmid näol – kõige sügavamad oli need põskede piirkonnas. Pärast konsultatsiooni määras vipMedicumi juhtiv laserravispetsialist Julia Kudrjavtseva Gretele kaks laserlihvimise protseduuri. Esimese läbis Grete 2013 aasta oktoobris, protseduuri korratakse ligi aasta pärast esimest lihvimist. Kordusprotseduuri tehti vaid põskede tsoonile.

Teise protseduuri järgselt uuenes nahk kiiremini, vana nahk hakkas kooruma viiendal päeval.

Juba nädala pärast nägi paranemisprotsess välja järgmisena:

  Registreerimine konsultatsioonile

  Konsultatsioon - 16 €


  Nimi (*nõutav)

  Email *

  Telefon *

  Vali kuupäev *

  Teade


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Anna Gordejeva

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

  6 590 231

  Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

  e-pood