Jaapani kosmeetikasari
Forlle’d Hyalogy

Loe veelRegistreeri

Sarja aluseks on väikesemolekuline ioniseeritud hüaluroonhape ning üliväikesemolekuline ioniseeritud plaatina.

Jaapani ettevõte Forlle`d, kes kasutab eksklusiivselt oma töös Nobeli preemiaga pärjatud saavutusi, esitab uut sarja “FORLLE`D NEW GENERATION – VANANEMISMEHHANISMIDE TÄIELIK BLOKEERIMINE”, mis koosneb järgmistest vahenditest:

hooldusvahendid tundlikule ja kuperoosaprobleemiga nahale
hooldusvahendid kombineeritud ja rasusele nahale
hooldusvahendid enneaegselt vananevale nahale
nahahooldusvahendid kehale
vahendid, mis aktiviseerivad naha ainevahetusprotsesse ja hingamist

Uus nahahoolduskontseptsioon “Forlle`d New generation – vananemismehhanismide täielik blokeerimine” taastab nahka terviklikul moel ning annab täieliku kaitse vananemist põhjustavate faktorite eest.

Programmid on mõeldud erinevat liiki esteetiliste probleemide lahendamiseks ja nendes kasutatavad väikesemolekulised seerumikokteilid “komplekteeritakse” ja valmistatakse individuaalselt. See on kombinatsioon uuenduslikest komponentidest ning aplikatsioonilisest mesoteraapiast, mis võimaldab arstil toimeainete “sihtpunkti” täpsemalt määrata.

FORLLE`D KOSMETOLOOGILISED HOOLDUSED ON INDIVIDUALISEERITUD

Valik aktiivseerumeid võimaldab kosmetoloogil koostada igale patsiendile selline kosmetoloogiline programm, mis just talle vajalik on.

Sarja aluseks on uus, sügavale kudedesse tungiv väikesemolekuline kompleks, mis ühendab sisaldab järgmisi uuenduslikke koostisosasid:

NAATRIUMHÜALURONAAT

– tekitab justkui veereservuaarid nahakihtide kaupa, on biostimuleeriva ja immunomoduleeriva toimega, suurendab preparaadi komponentide mõju, takistab nahakahjustuste tekkimist ning naha enneaegset vananemist.

KONDROITIINSULFAAT

– kõrgmolekulaarne polüsahhariid, mis kuulub glükoosaminoglükaanide rühma. Iseloomulikuks tunnuseks on võime hoida vett, ta muudab sidekude tugevamaks. Lisaks sellele pärsib spetsiifiliste, sidekude hävitavate ensüümide, sealhulgas rakkude lagunemisel vabanevate lüsosomaalsete ensüümide (elastaas, peptidaas, katepsiin) toimet. Avaldab põletikuvastast ja valuvaigistavat mõju. Aitab säilitada veresoonte elastsust, stimuleerib kudede regeneratsiooni, kaitseb kollageeni ja aktiveerib selle sünteesi. Võitleb selliste vanuseliste probleemidega nagu fotovananemine ja veetustumine.

VÕIMAS VIIEST KOMPONENDIST KOOSNEV KOMPLEKS CONCEPT TO FIVE

– seda kompleksi sisaldavad uue sarja “Forlle`d New generation – vananemismehhanismide täielik blokeerimine” kõik preparaadid, ta taastab rakustruktuure ning ennetab nende võimalikke kahjustusi, soodustab rakufunktsioonide aktiveerumist ja pidurdab naha vananemise protsesse. Concept to five kompleksi kombinatsioon iga toote individuaalsete toimeainetega võimendab märkimisväärselt nende mõju ja kiirendab tulemuse saavutamist.

MUNAKOORE MEMBRAAN ЕМР

– soodustab fibroblastide funktsionaalset aktiivsust ja kiirendab nende kasvu ning tugevdab dermaalset maatriksit. Tänu bakteriolüütilistele ensüümidele tagab põletikuvastase toime.

PÄRLIPROTEIINID

– ennetavad naha kuivust, tugevdavad vee sidumise võimet, normaliseerivad naha pH-d ning võitlevad intensiivselt kortsude tekke ja naha värvimuutuste vastu, mis kõik on tingitud naha vananemisprotsessist.

EPIDERMAALNE KASVUFAKTOR EGF

– stimuleerib rakkude proliferatsiooni (intensiivset jagunemist) ja regeneratsiooni ning annab sellega nahale võimsa uuenemisimpulsi. Samal ajal aktiveerub rakkude ainevahetus, nahk on elastsem ja niisutatum. Tänu sellele, et vanade rakkude asemele, millesse võib olla kogunendud pigment melaniin, tekib suur hulk noori rakke, muutuvad olemasolevad pigmendilaigud heledamaks ning uusi laikusid juurde ei teki. Preparaat hoiab ära naha vanuselise õhenemise, kiirendab naha paranemist ning tugevdab naha barjäärifunktsiooni.

KERAMIIDID 3

– (sfingolipiidid) moodustavad peamise lipiidide fraktsiooni naha sarvkihis. Tekitades kahekordse membraani, mis täidab sarvkihi rakuvaheruumi, moodustavad keramiidid naha hüdrofoobse barjääri ja vähendavad seega niiskusekadu. Keramiide 3 iseloomustab maksimaalne tropism inimese nahas leiduvate keramiidide suhtes, nad aitavad membraanistruktuuridel taastuda ja suurendavad naha ainevahetust.

Sarja preparaatidesse on lisatud veel ka uusim veresooni tugevdav kompleks, mis on rikastatud K- ja E-vitamiinidega ning mille aluseks on kibuvitsa ja avokaado õlid.

Niivõrd üksikasjalik ja teaduslik preparaatide toime kirjeldus peidab enda taga vapustavaid nahahooldustseremooniaid, mis kingivad mitte ainult kosmeetilise efekti, vaid ka esteetilise naudingu.

PROFESSIONAALSED KOSMETOLOOGILISED HOOLDUSED
TAASTAVA TOIMEGA KIIRHOOLDUS

Taastav kiirhooldus kombinatsioonis füsioteraapiliste meetoditega, mis nahaprotsesse veelgi intensiivistavad. Protseduur teeb naha füüsiliselt täielikult puhtaks, talletab nahka niiskusevarud ning toidab ja kaitseb nahka. Tänu sellele, et toimeainete kohaletoimetamiseks kasutatakse uuenduslikku meetodit, tungivad need sügavale ja säilitavad oma aktiivsuse.

45 minutit – 44 €


LUKSUSLIK KUDESID TÕSTEV JA TAASTAV HÜALUROONHAPPESEERUMIGA HOOLDUS

Luksuslik kudesid tõstev ja taastav hüaluroonhappeseerumiga hooldus toimib korraga mitmel erineval suunal (silmalaud, nägu, kael, dekolteepiirkond) ja lahendab niimoodi efektiivselt selliseid probleeme nagu naha turgori vähenemine ja peened kortsud. Rikastab nahka väikesemolekulise hüaluroonhappega kontsentratsioonis, mis tagab sellele biostimuleerivad omadused ja momentaalse lifting-efekti.

1 tund 15 minutit – 75 €


HINNALISEL PLAATINAL BASEERUV LUKSUSLIK HOOLDUS HYALOGY PLATINUM

Plaatinal baseeruv luksuslik hooldus on töötatud välja spetsiaalselt vananemisilmingutega (pigmendilaigud, atoopiline nahk, kortsud, relfeefi halvenemine ja suured poorid) naha jaoks. Sel on võimas antioksüdantne toime, ta neutraliseerib kõik hapniku aktiivsed vormid ning taastab kahjustatud rakustruktuurid.

1 tund 15 minutit – 86 €


HOOLDUSPROGRAMM KUIVALE NAHALE

See programm on soovitatav klientidele, kellel on kuiv nahk. Hooldus rikastatab nahka lipiididega, suurendab naha prinksust, tasakaalustab niiskusbalanssi ja kaitseb niiskusekao eest, likvideerib sellised probleemid nagu kuivus, kestendamine ja liigne sarvestumine. Programm soodustab naha pindmise kihi kiiret taastumist. Suureneb elastsus, normaliseeruvad rakusisesed protsessid, paraneb jume, nahk muutub siledaks, aktiveeruvad regeneratsiooniprotsessid ja lipiididevahetus, taastub naha barjäärifunktsioon. Lisaks sellele on programm muudetud tõhusamaks ekslusiivse massaažikompleksiga: harmoniseeruv + pärlimassaaž “Nümfi pisarad”.

60 minutit – 66 €

või telefonil +372 6 590 231

Viktoria Nazarova
Administraator

Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 6 590 231.

Selle protseduuri eest saab tasuda järelmaksuga.