KARISMA Rh Collagen

Kollageenistimulaator
Loe veelRegistreeri

KARISMA Rh Collagen

Kollageenistimulaator
Loe veelRegistreeri

Käivita kollageenikiudude loomulik regeneratsioon.

Injektsiooniline meditsiiniline preparaat KARISMA FACE Rh Collagen® käivitab loomuliku regeneratsiooni ning muudab naha seeläbi nooremaks, pringimaks ja säravamaks.

KARISMA Rh Collagen - Kollageenistimulaator

100% identne:

Toode on täiesti identne inimeses loomulikul kujul leiduva kollageeniga, mistõttu on see ideaalne valik naha taastamiseks.

Innovaatiline:

Polüpeptiidahela sünteesimise süsteem on töötatud välja ja patenteeritud Itaalia teadlaste poolt ning on oma olemuselt ainulaadne.

Hüpoallergeenne:

Preparaadi KARISMA FACE koostises olev kollageen on mitteloomset päritolu, seepärast on ta hüpoaallergeenne ning inimesetele ohutu.

Kvaliteedigarantii:

Me kasutame vaid kvaliteetseid ja farmatseutiliselt puhtaid komponente, kasutatud tooraine farmatseutiline puhtuseaste (CEP).

KARISMA Rh Collagen - Kollageenistimulaator

Kõnealune protseduur:

Z
Vähendab naha lõtvust
Z
Taastab naha elastsuse ja prinkuse
Z
Kaotab peenikesed kortsud ja väikesed armid
Z
Võitleb kudede allavajumisega
Z
Kaotab venitusarmid
Z
Parandab naha mikroreljeefi
Z
Kaotab kaela ja dekolteepiirkonna vananemisilmingud

Biostimulaatori toime põhineb kolmel komponendil, mis on looduslikud ja inimestele ohutud:

1 Esimest tüüpi kollageeni polüpeptiidahel, mis on geneetiliselt sünteesitud siidiussi siidiniidist. Inimkeha koostises on 28 erinevat tüüpi kollageeni ning just esimest tüüpi kollageeni peetakse n-ö nooruse valguks. Tehnoloogia soodustab kollageeniahelate keerdumist kolmekordseks spiraaliks (superspiraaliks), st. aktiveerib kollageenikiudude sünteesi maksimaalsel tasemel, parandab naha tekstuuri, muudab selle tihedamaks ja elastsemaks.

2 Suure molekulmassiga hüaluroonhape (1200–1500 kDa), mis on derma peamine niisutaja ning ta vastutab ka fibroblastide (kollageeni ja elastiini “esivanemate”) kasvu ja kiire paljunemise eest. KARISMA FACE kasutamisel tagab mitte-retikulaarne hüaluronaat kudede noorenemise ning elastsemaks ja pringimaks muutumise, lisaks annab ta kerge kontuurplastika efekti.

3 Karboksümetüültselluloos (CMC), mis avaldab dermale noorendavat mõju: ta pärsib ensüümi nimega hüaluronidaas toimet, hoiab endogeenset hüaluroonhapet kudedes, et see jätkaks seal sügaval oma niisutava ja taastava funktsiooni täitmist, ning on ka antibakteriaalse toimega.

Ärge viivitage, et anda oma nahale tagasi tema loomulik taastumisvõime. Pöörduge meie spetsialistide poole – nad meeleldi konsulteerivad teid ning soovitavad teile parima individuaalse tegevuskava, kasutades preparaati KARISMA FACE Rh Collagen®

Tulemused – KARISMA Rh Collagen®

Биостимуляция лица

  Registreerimine protseduurile

  Nimi (*nõutav)

  Email *

  Telefon *

  Vali protseduur *

  Vali kuupäev *

  Teade

  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Ivetta Astahhova

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil
  6 590 231

  e-pood