Kas soovid nautida suve täiel rinnal ja tunda end enesekindlalt iga päev? Meil on sulle suurepärased uudised! Suve kõige kuumem pakkumine on nüüd siin – laserepilatsioon 1+1 ja kõik biorevitalisatsioonid -20% soodsamalt!

Unusta sissekasvanud karvad ja raseerimishädad – sile ja hoolitsetud nahk on nüüd käeulatuses. Valides laserepilatsiooni ühe tsooni, saad väikese tsooni kingituseks! See tähendab, et saad nautida topeltväärtust ja olla alati valmis suve seiklusteks.

Tihtipeale arvatakse ekslikult, et suvel peaks iluprotseduuridega pausi tegema, kuid see on lihtsalt müüt! Laserepilatsioon on täiesti ohutu ja efektiivne ka suvel, pakkudes sulle sileda ja karvavaba naha, millest oled alati unistanud.

Biorevitalisatsioon -20% – särav ja niisutatud nahk iga ilmaga!

Suvi toob endaga kaasa päikeselised ilmad, meretuule ja muutliku ilma, mis kõik võivad jätta oma jälje sinu näonahale. Naha sügavniisutus ja turgutus on just see, mida suvel vajad.

Biorevitalisatsioon on ideaalne lahendus, viies naha sügavamatesse kihtidesse vajalikke komponente, mis parandavad naha üldist kvaliteeti ja välimust.

Biorevitalisatsioon niisutab ja taastab naha elastsuse ning annab särava ja terve välimuse. Tänu püsivamale koostisele tagab protseduur särava ja niisutatud naha 6 kuni 9 kuuks.

Naudi -20% soodustust kõikidele biorevitalisatsiooni protseduuridele ja lase oma nahal särada nagu ei kunagi varem

Pane aeg kirja juba täna!

Ära lase suvel mööduda ilma, et hoolitseksid oma naha eest parimal viisil. Kasuta meie eripakkumisi ja tunne end enesekindlamalt kui kunagi varem! Broneeri aeg kohe ja kingi endale suveks sile ja särav nahk.

Sinu ilu ja heaolu on meie prioriteet – avasta suve parimad pakkumised ja naudi säravat nahka!