AASTA ESIMESETE HULLUTAVATE PAKKUMISTE võimas start on peagi uksele koputamas!

08.01 – 19.01.2024 on vipMedicum’il käimas kauaoodatud sooduskampaania, mis avab ukse iluprotseduuride maailma uskumatult ahvatlevate hindadega!

Nüüd on sul võimalus koostada oma unistuste ostunimekiri ja valida välja just need iluteenused, mida oled ammu soovinud teha.

Olgu selleks näiteks erakordne näohooldus, lõõgastav massaaž või mõni muu eksklusiivne protseduur, meie sooduskampaania hõlmab kõike seda ja veel palju enamat! Ja mis kõige parem, kampaania kehtib nii meie ilukliinikus kohapeal kui ka e-poes, pakkudes sulle täielikku valikuvabadust.

Ära lase võimalust mööda, sest häid pakkumisi on tõesti väga palju!

Paljud inimesed annavad endale uusaasta lubadusi, meie ka lubame sulle midagi erilist – rohkem ilu ja enesetunnet vipMedicum’iga!

Vaata kõiki pakkumisi
Alates 5. jaanuarist on ilukliinik vipMedicum aadressil Raua 36 ajutiselt suletud, sest ees ootab midagi erilist. Oleme põnevil, et remont toob meile uue alguse ja midagi erakordset. Jälgige meid jätkuvalt sotsiaalmeedias, et olla kursis kõigi uudistega!

Seni jätkame oma tööd uutes avarates ruumides aadressil Vesivärava 50, 3. korrusel, kus teostatakse esteetilisi protseduure. Samuti pakume kehaprotseduure aadressil Raua 32.

Oleme veendunud, et uued ruumid toovad kaasa veelgi meeldivama kogemuse ja täiustatud teenused, nii et astu julgelt sisse uude aastasse koos vipMedicum’iga!

Ilu ootab sind!