13.-15. oktoobril on Teil haruldane võimalus heita pilk Ilulaboratooriumisse ning vaadata enda silmaga, kuidas vipMedicumi spetsialistid oma igapäevast hoolsat tööd teevad. Just tänu neile on paljud meie kliendid saanud veelgi õnnelikumaks, sest ilu on midagi enamat kui hoolitsetud välimus.

Ilu – see on enesekindlus, edu ja armastus.

Me tahame Teiega kõike seda jagada ja seetõttu oleme terve aasta otsa valinud kõige tõhusamaid näo- ja kehaprotseduure, mis muudaksid Teid teiste silmis vastupandamatuks. Ning vaid nüüd – messi Ilusõnum raames – on need protseduurid saadaval väga soodsate hindadega!

Hooaja iluuudis! Naha revitalisatsioon ehk PRX-T33-teraapia, millel on kohene lifting-efekt ja mis sobib kõikidele nahatüüpidele – 150€ (tavahind on 210€)!

Kohene efekt! Biorevitalisatsioon 429€ + PRX-T33-teraapia (tavahind on 210€) kingituseks. Te olete oma pringist ja niisutatud nahast vaimustuses iga päev 6–9 kuu jooksul!

Müügihitt! Laserepilatsiooni pakett: kaenlaalused, sääred ja sügav bikiini – 149€ (tavahind on 317€). Meie kliinikus on olemas kolm maailma kõige efektiivsemat laserit, mille abil vabastame Teid soovimatutest karvadest kiiresti ja valutult – tulge ja veenduge ise!

Täppislask! Rasvarakkude lokaalne külmutamine ehk krüolipolüüs ning kolm Endospheres-teraapia protseduuri keha probleemsetele piirkondadele – 289€ (tavahind on 448€)! Garanteerime, et jätate tüütute rasvavoltidega pikaks ajaks hüvasti!

Meie Ilulaboratooriumi (boks C070) saab külastada messi lahtioleku aegadel:

13.10 10.00-19.00
14.10 10.00-18.00
15.10 10.00-17.00

Pidage meeles, et kui teete ostu kohapeal, on Teil võimalus osaleda loosimises ning võita auhind!

Messil ootavad Teid meie tegevusjuht Ženja Fokin ning tõsieluprojekti “vipMedicumi ilusaadikud” osalejad!

Kui tahate soetada messipiletit 3€ soodustusega (pileti tavahind on 6€), laadige alla flaier: ilumess.ee

Ootame Teid Ilulaboratooriumisse või meie veebipoodi!