Viimasel ajal on näonaha pinguldamine ultraheliga (HIFU SMAS-lifting) muutunud üha populaarsemaks. Mida rohkem kliinikuid seda teenust pakub, seda raskem on oma valikut teha.

Protseduuri hinnad võivad erinevates kliinikutes väga erinevad olla, kuid kõik saavad aru, et meditsiinis, ka esteetilises meditsiinis, on odavama variandi eelistamine enamasti kategooriliselt vale, mõnikord aga lausa ohtlik.

Sellest, kuidas teel täiuslikkuse poole vigu vältida, räägib ilukliiniku vipMedicum juhtivspetsialist Julia Kudrjavtseva.

“See on protseduur, mis teeb vananeva nahaga naisi õnnelikuks.” “Meetod, mis päästab kirurgilisest sekkumisest.” See on kõigest väike osa ilukliinik vipMedicumi patsientide vastukajadest, kui nad proovisid enda peal unikaalse aparaadiga Duoblo tehtavat ultrahelil baseeruvat SMAS-liftingut.

Millele tuleb tähelepanu pöörata, kui on plaan lasta teha mittekirurgilist SMAS-pinguldust?
SMAS-LIFTING on mittekirurgiline meetod näo ja keha pinguldamiseks ning noorendamiseks kindlalt fokusseeritud kõrge intensiivsusega ultraheli abil. Meetod tagab ultrahelienergia sihipärase edastamise ja lõtvunud kudede pinguldamise ümbritsevaid kudesid kahjustamata.

Eelkõige peab teadma, et ultrahelil baseeruvaks SMAS-liftinguks nimetatakse tänapäeval nii kõrgtehnoloogilist tulemuslikku protseduuri kui ka selle ohtlikku ja väheefektiivset analoogi.

Nimi on üks, kuid sisu ja resultaat, mis te lõppkokkuvõttes saate, täiesti erinevad.

Esimene asi, millele tähelepanu tuleb pöörata, on originaalaparaat. Erinevalt aparaatidest, mida tutvustatakse analoogidena, on originaalseadmel Duoblo (Lõuna-Korea) täpselt fokusseeritud võimas ultraheliimpulss ja lisaks sellele omab see ka tervet rida teisi olulisi eeliseid.

Muuhulgas on selles seadmes realiseeritud tehnoloogiad, mis võimaldavad saavutada kõige paremaid esteetilisi tulemusi.

On hea teada, et kõnealune naha noorendamise viis (lihaskoe ja nahaaluse rasvkoe tasemel) on üks kõige ohutumaid, kardinaalsemaid ja usaldusväärsemaid, võrreldes kõikide teiste üldtuntud variantidega, mida vananemisest tuleneva pehmete kudede vajumisega võitlemisel kasutatakse.
SMAS-lifting aparaat Duoblo sobib neile, kes soovivad säilitada loomulikku noorust ega kavatse „noa alla” minna. SMAS-lifting aparaat Duoblo suudab võidelda järgmiste vanusest tulenevate muutustega:

laialivalgunud näoovaal, allavajunud kulmud ja suunurgad;
nina-suu voldid;
näo, kaela ja dekolteepiirkonna toonuse langus.

Ultrahelil baseeruv SMAS-lifting on tõeline läbimurre aparaatidega tehtavas kosmetoloogias.

Protseduuri liiga odav hind peaks tegema valvsaks, te ei pruugi loodetud tulemust saada, sest protseduuri reaalne omahind on kõrge, järelikult on madal hind alati kvaliteedi, tulemuslikkuse ja ohutuse arvelt.

vipMedicum hoolitseb oma kliiniku maine ja protseduuride tulemuslikkuse eest. Tehke valik lahtiste silmadega, usaldage professionaale ning olge ikka noored ja kaunid!

Pakkumine 495 € kehtib septembri lõpuni (30.09).