Esteetiline günekoloogia
ja intiimplastika

Loe veelRegistreeri

Esteetiline günekoloogia
ja intiimplastika

Loe veelRegistreeri

INTIIMVALDKONNA VANUSELISTE MUUTUSTE KORRIGEERIMINE

Rahuldustpakkuvad seksuaalsuhted on üks olulisimaid faktoreid, mis on hädavajalikud selleks, et säilitada iga inimese hea elukvaliteet, üldine tervis ja psühholoogiline heaolu. Naise soov omada igas vanuses kvaliteetset seksuaalelu on täiesti loomulik ja mõistetav. Kuid, nagu teada, on olemas hulk pärilikke ja omandatud suguorganite deformatsioone, funktsionaalseid ja hormonaalseid muutusi jne, mis võivad seksuaalsusele negatiivset mõju avaldada.

Viimastel aastatel soovib üha rohkem naisi parandada intiimpiirkonna väljanägemist ja suurendada selle tundlikkust, sest selle kehaosa atraktiivsus pole paljude jaoks sugugi vähem oluline kui näo, juuste või keha ilu. Pole saladus, et intiimpiirkonna häired ei lase inimesel ennast seksuaalvaldkonnas täisväärtuslikult realiseerida. Just seepärast tekitavad intiimkorrektsiooni meetodid alates nende ilmumisest meditsiinipraktikasse pidevat ja kasvavat huvi nii arstide kui patsientide seas. Ja see pole üllatav, sest meetodite peamine ülesanne on suguelundite välimuse ja seisundi taastamine ja parandamine.

Intiimpiirkonna korrektsioon (ehk intiimplastika) väheinvasiivsete meetoditega annab naisele võimaluse saada seksist suuremat naudingut, ja seega parandab märkimisväärselt tema elukvaliteeti.
Intiimplastikas kasutatakse anogenitaalpiirkonna korrigeerimiseks kõige sagedamini hüaluroonhappegeeli süste. Selle meetodi eesmärk on suurendada G-punkti, täita või suurendada häbememokkasid ning korrigeerida intiimpiirkonna kudede vanuselisi muutusi.

Preparaadile esitatakse kõige rangemaid nõudmisi: ta peab olema äärmiselt puhas, pehme, plastiline ja täiesti ohutu. Geel ei tohi tekitada põletikku ega avaldada toksilist või kantserogeenset mõju ei paikselt ega organismile tervikuna. Oluline on ka geeli võime säilitada toimet kogu lubatud perioodi jooksul.

HÜALUROONHAPPE SÜSTID SUUDAVAD JÄRGMIST:

L
suurendada G-punkti
L
niisutada kudesid menopausi ajal
L
korrigeerida häbememokkade vanuselisi muutusi
L
taastada väikeste ja suurte häbememokkade volüümi
L
suurendada näärmete aktiivsust ja selle kaudu suguelundite niisutatust
G-punkti korrektsioon (selle suurendamine) mitte ainult ei aita muuta tema stimuleerimist lihtsamaks, vaid parandab otseselt seksuaalfunktsiooni ja suurendab seksuaalset rahuldust. Protseduur on väga lihtne, valutu ja täiesti ohutu.

INTIIMPLASTIKA LÄBIVIIMISE TEHNIKA

Intiimplastika protseduurid viiakse läbi ambulatoorselt, kasutades paikset tuimastust (tuimastavat geeli või kreemi). Häbememokkade suurendamine, G-punkti korrektsioon või intiimpiirkonna vanuseliste muutuste korrigeerimine võtab aega vaid 30 minutit. Hüaluroonhape laguneb mõne aja pärast, seetõttu soovitatatkse keskmiselt aasta möödudes viia läbi järgmine protseduur.

Günekoloogia protseduure viiakse läbi aadressil Raua 32.
Teenuseosutaja Estonian Clinic OÜ (firma vipMedicum OÜ filiaal)
Terviseameti tegevusluba nr. L04220
Registreeri telefonil +372 619 0020

Administraator

Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil 619 0020

Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

e-pood