Laserkoorimine
– külm ja kuum

Loe veelRegistreeri

Laserkoorimine
– külm ja kuum

Loe veelRegistreeri

Aja möödudes on nahka ilusa ja siledana hoida üha raskem. Üks tänapäeva kõige ohutumaid ja tõhusamaid võimalusi laserkosmetoloogia vallas on Fotona Technology seadmega ja tehnoloogia järgi läbiviidav laserkoorimine, mis aitab taastada naha siledust ja elastsust, värskust ja pehmust.

FT-laserkoorimise protseduur viiakse läbi eesmärgiga nahka siluda ja uuendada. Tänu protseduurile kaovad peened ebatasasused ja armid, silenevad kortsud, puhastuvad poorid, nahk omandab terve jume, mis on iseloomulik noorele eale.

Laserkoorimise näidustused:

N

ebatasane nahk

N

peened ja keskmise sügavusega kortsud

N

jämedakoeline ja poorne nahk

N

“kanavarbad”

N

tuhm jume

KÜLM FT- LASERKOORIMINE

Protseduuri eesmärk on naha pinna kiire tasandamine ja siidise pehmuse taastamine.

Protseduuri olemus:
Naha töötlemise käigus aurustab laserkiir kihthaaval selle pealmisi, vanu kihte. Niimoodi saab peeneid kortse “kustutada”. Välja ilmuvad noored nahakihid – matid ja siidised, heledad ja pringid. Protseduuri efekti on näha kohe, kuid läheb vaja 3–5 päeva pikkust taastumisperioodi, mille jooksul peab töödeldud nahapinda eriliselt hooldama. Mõnikord on märgata kestendust.
Külmkoorimise kuur koosneb kolmest protseduurist. Efekt säilib kuni pool aastat.

KUUM FT-LASERKOORIMINE

Kuum FT-laserkoorimine suudab samamoodi nahapinda tasandada ja naha valgustpeegeldavaid omadusi parandada, kuid erinevalt külmkoorimisest ta ka pinguldab märkimisväärselt nahka. Selle protseduuri puhul pole tulemust nii kiiresti näha, kuid see-eest võimendub see 2–3 kuu jooksul. Ning lõppkokkuvõttes on tulemus märgatavam ning püsib kauem.

Protseduuri olemus:
Laserkiir, millega nahka töödeldakse, aurustab selle pealmist pinda ja ühtlasi soojendab derma pealmisi kihte – siit ka protseduuri nimetus. See on sügavatoimeline mõjutus, sellele lisaks põhjustab derma soojenemine nahapinna märkimisväärset kahanemist, ergutades uute kollageen- ja elastiinkiudude tootmist. Seepärast on nahk pärast protseduuri mitte ainult heledam ja siledam, vaid ka pinguldatum ja pringim.

ENNE PÄRAST

  Registreerimine protseduurile

  Konsultatsioon - 16 €
  Esimene protseduur -20%


  Nimi (*nõutav)

  Email *

  Telefon *

  Vali kuupäev *

  Teade


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Anna Gordejeva

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

  6 590 231

  Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

  e-pood

  Selle protseduuri eest saab tasuda järelmaksuga.