Naha fraktsioneeritud
lasernoorendamine

naha uuendamine ja tõstmine ilma operatsioonita
Loe veelRegistreeri

Naha fraktsioneeritud
lasernoorendamine

naha uuendamine ja tõstmine ilma operatsioonita
Loe veelRegistreeri

Võitlus vananemisega peab käima iga päev. Kuid see võitlus ei pea olema ränkraske: on olemas täiesti taskukohaseid ja kiireid meetodeid, mille abil naha noorust taastada!

Aja jooksul tekivad nahale erinevad vananemisilmingud: peenikeste kortsude võrgustik silmade ümber, laienenud poorid, pigmendilaigud ja palju muud. Kõige kurvastavam tunnus on vist niinimetatud gravitatsiooniline ptoos ehk näokudede allavaje. Tekib topeltlõug, põsed vajuvad rippu, näoovaal hägustub jne. Ja need on sellised puudused, mida kosmeetikaga enam ei varja.

Kuid ka ilukirurgi poole pöörduda on ilma ilmselgete näidustusteta veel vara. Laserkosmetoloogia kliinik vipMedicum pakub alternatiivset naha uuendamise ja pinguldamise meetodit – fraktsioneeritud lasernoorendamist FT (Fotona Technology). Seda tehnoloogiat nimetatakse õigusega pinguldamiseks ilma skalpellita. See on kiire, ohutu ja valutu noorendamismeetod, mis annab märkimisväärse ja kauakestva tulemuse.

Protseduuri näidustused:

N

jämedakoeline ja poorne nahk

N

ebatasane nahk

N

“kanavarbad”

N

tuhm jume

N

igat liiki kortsud

Protseduur sobib igat tüüpi nii närtsivale kui noorele nahale ning seda võib teha igal aastaajal.

Protseduuri olemus:

Laserkiir, millega nahka töödeldakse, läbib spetsiaalse fraktsioneeriva võrgu, mis jaotab ta paljudeks ülipeenteks – juuksekarvast peenemateks – kiirteks. Need ülipeened kiired läbivad nahapinna ning jõudes dermani, sooritavad seal naha sügavate kihtide mikroperforatsiooni. Mikrokahjustusi ümbritsevad rakud hakkavad aktiivselt jagunema, et neid vigastusi parandada. Sel moel toimub võimas noorendavate protsesside stimuleerimine: kiireneb kollageeni ja elastiini süntees, luuakse uusi veresoonekesi, aktiveeruvad organismi kaitsemehhanismid.

Mikroskoopiliste kahjustuste paranemine avaldub väliselt naha kiires pinguldumises, kortsude kadumises ja pooride ahenemises. Nahas moodustub uus kollageenkarkass, mis suurendab naha elastsust, ühtlustab selle tekstuuri ja jumet ning aitab armidel ja venitusarmidel imenduda.

Protseduuri käigus tunneb patsient päikesepõletust meenutavat põletustunnet, nahk on punetav, võib tekkida kerge turse. Protseduur vajab 2–3 päeva pikkust taastumist kodustes tingimustes, seepärast peetakse fraktsioon-noorendamist nädalavahetuse protseduuriks. Paari nädala jooksul on nahal kergelt päevitunud ilme.

Protseduuri noorendavat toimet on näha kohe, kuid 2–4 kuu jooksul see veel võimendub. Kuur koosneb 2–3 protseduurist, mis viiakse läbi intervalliga üks kuu.

ENNE PÄRAST

Ilma operatsioonita, ilma valuta , ilma kõrvalmõjudeta. Keera aeg tagasi ilukliinikus vipMedicum!

  Registreerimine konsultatsioonile

  Konsultatsioon – 16 €


  Nimi (*nõutav)

  Email *

  Telefon *

  Vali kuupäev *

  Teade


  (Lisateave isikuandmete töötlemise kohta)

  Anna Gordejeva

  Administraator

  Peale vormi täitmist Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku Teile sobiv külastusaeg.

  Lisaküsimuste korral palume helistada telefonil

  6 590 231

  Meie e-poes on paljud iluteenused alati 10% allahindlusega!

  e-pood

  Selle protseduuri eest saab tasuda järelmaksuga.