Kuidas pärast pikemaid pidustusi võimalikult kiiresti taastuda ning organismi toniseerida.

Ei nälgimisele!

Väga paljud hakkavad ülesöömise järgselt nälgima ja rangeid dieete pidama. Kui hästi läheb, toob see endaga kaasa peavalu, kui mitte nii hästi, võib kõhunääre üles ütelda, ja siis on haiglavoodi teile garanteeritud.

Õigem on vähendada toidu kalorsust järk-järgult kuni teie füsioloogilise normini, lahutades sellest umbes 500 kilokalorit. See võimaldab kaotada liigseid kilosid sujuvalt. Asendage rasvad ja süsivesikud valkudega, nad aitavad põletada kaloreid.

Tarbige vedelikke!

Ainevahetuse normaliseerimiseks jooge piisavalt vedelikke, eriti kui söömisega kaasnes pidulauas ka alkoholi tarvitamine. Vesi on ainevahetuse aluseks, ja selleks, et ensüümid muutuksid aktiivsemaks, peab nende ümber olema piisavalt vedelikku. Kuid vedeliku ja vedeliku vahel on vahe – gaseeritud joogid, kohv, kange tee ja magusad mahlad ei ole taastumiseks sobiv jook.

Kõige parem on juua tavalist vett: allika- või mineraalvett (mitte soolast), morssi või isegi lahjat kanapuljongit. Kui tahate juua mahla, lahjendage see veega pooleks. Keskmiselt tuleb ööpäevas tarbida umbes 2–3 liitrit vedelikku.

Sööge vitamiine!

Alkoholi tarbimine viib organismist välja C-vitamiini, B-rühma vitamiine ja rauda! Need kaod saab kiiresti taastada tasakaalustatud polüvitamiinide tarbimisega. Valige selline, mis sisaldab vähemalt 8–20 mg rauda, ning võtke sellist annust iga päev. Ja veel: ärge jooge söömise ajal teed! See jook sisaldab antioksüdante, mis takistavad raua omastamist. Oodake vähemalt pool tundi.

Klassikaline massaaž!

Klassikaline taastav massaaž kehale normaliseerib lihastoonust, pühib väsimuse, taastab vere- ja lümfiringe.

Endosfääriteraapia

Endosfäär aitab võimalikult kiiresti kaotada tursed mis tahes kehapiirkonnas ja taastada talje ümbermõõdu!

Biorevitalisatsioon

Üks-kaks hüaluroonhappega biorevitalisatsiooni seanssi kaotavad näolt uusaastapidustuste järel kõik väsimuse jäljed (halli jume, loppis ilme, laienenud poorid jne). Tänu oma bioloogilistele omadustele taastab hüaluroonhape kiiresti naha prinkuse ning annab talle terve sära ja jume!