Päike ja kuumad suveilmad pole enam kaugel. VipMedicum on mitteametlik rannahooaja sponsor. Tule meile külla ning alusta unustamatut suve kaunima figuuriga. Järgnevalt oleme välja toonud meie populaarsemad protseduurid, mis on võitnud meie klientide südamed.

NÄOHOOLDUS, MIS ON END AJAGA TÕESTANUD – JET CLEAR™

Ilukliinik vipMedicum esitleb aparaadiga JetClear™ teostatavat naha stimuleerimist.

JetClear™ on uue põlvkonna kosmeetiline aparaat naha komplekseks hoolduseks. Kosmeetiline efekt, üks ihaldatumaid, on näha juba esimese seansi järel.

Näole tehakse jahutatud hapniku ülihelikiirusel vooluga tugev massaaž, tänu millele aktiveerub vereringe ja paraneb märgatavalt jume. Aparaat pühib näolt väsimus ilminguid.

Teie nägu muutub siledaks, ühtlaseks ja säravaks!

JetClear™ näohooldus (nägu + kael) 59€ + KINGITUSEKS nõelavaba mesoteraapia. Kingituse väärtus 59€.

VipMedicumi poolt koostatud kompleks aitab taastada naha elastsuse ja looduse ilu.

Ole esimene, ära maga maha!

Pakkumine kehtib kuni 31.05.2019.

RASV IGAVESEKS MINEMA!

Krüolipolüüs ehk krüoteraapia on viimastel aastatel kõvasti populaarsust kogunud figuuri korrigeerimise meetod. Milles peitub krüoteraapia edu võti?

Kui eesmärgiks on salenemine, siis tervislikust toitumisest ega liikumisest ei pääse, kuid ka lokaalne mõju on äärmiselt oluline! CoolTech ravi on alternatiiv rasvaimule. Protseduuri ajal tunnete kõigest kerget tuimust aparaadi CoolTech toimealas.

CoolTechi peamine eelis on lokaalne toime, mida on näha kõhul ja reitel. Need on kõige probleemsemad piirkonnad naistel, sest kõhul ja reitel olev rasv “sulab” väga aeglaselt. Tulemuseks on rasvarakkude hävinemine.

Keskmiselt kaob ühe protseduuriga rasvakihist 3–4 cm.

Loe lisaks ja broneeri aeg konsultatsioonile.

Krüolipolüüs esimene protseduur ainult 189€. Aprilli lõpuni kuur kolmest protseduurist 567€ ehk iga protseduur 189€ (TAVAHIND 867€).

ILUKLIINIK VIPMEDICUMIL ON TEILE UUDIS!

Alates aprillikuust täienes vipMedicumi meeskond kahe spetsialisti näol – Mairi ja Anastassia.

Meie uued pereliikmed on meedik-kosmeetikud ning heameelega võtavad Teid vastu näohooldusesse ja kehahooldustesse, et suvele vastu minna värskemana ja kaunimana.

Registreeru protseduuridele, sest meil on teile varuks väikene üllatus.