Kallis ilukliiniku klient!
August toob meie kliinikusse sära, rõõmu ja põnevust. Tulemas on ilunädala sooduskampaania, ning kliendipäev, mil vipMedicum ilukliinik avab kõigile külastajatele oma uksed ning tutvustab oma uusi metoodikaid.

Kliinikus toimub 7.–14. augustil ilunädal, see on teie võimalus hellitada end kvaliteetsete ilutoodetega ja tunda end veelgi kaunimana!

Lisaks olete oodatud meie kliendipäevale, mis toimub 10. augustil. Kliendipäeval saate ülevaate meie uutest protseduuridest BTL EMSELLA ja Endospheres Evolution. Samuti pakume personaalset konsultatsiooni, kus saate esitada küsimusi ja arutada oma soovitud iluprotseduuride üle.

Esimese uue protseduurina tutvustame aparaati BTL EMSELLA, mis on uuenduslik meetod vaagnapõhja tervise taastamiseks.

See on murranguline lahendus, mis aitab teil naasta aktiivse elu juurde ning tugevdada vaagnapõhja lihaseid ilma kirurgiliselt sekkumata.

Teiseks on meil au esitleda uuendatud Endospheres Evolution’i, mis on Eestis esimene omataoline. Endospheres Evolution võimaldab saavutatud tulemusi jälgida.

Lisaks saab täiustatud termoskanneriga verevarustust analüüsides tagada protseduuri optimaalseima tulemuse. Elektrostimulatsioon omakorda viib teid lähemale parima enesetunde saavutamisele.

Ootame teid meie augustikuu avatud uste päevale ja ilunädala pakkumistest osa saama. See on teie võimalus nautida meie ilukliiniku erilist atmosfääri.

Las me hoolitseme teie ilu ja heaolu eest ning muudame teie suve erakordselt kauniks!