Tere armsad vipMedicum’i kliendid,

Jõulud on kohe-kohe ukse taga ning me ei suuda oodata, millal saame teiega koos nautida selle imelise aja maagiat! Jõulueelne aeg toob endaga kaasa sooja sära, mõnusat ootust ja unustamatuid hetki lähedastega.

Kas otsite kingitust, mis toob naeratuse näole ja jääb kauaks meelde?

Siis on vipMedicum’i kinkekaart just see õige valik! Kinkekaardi saate soetada lihtsalt ja mugavalt meie kliinikus või veebilehel.

Lisaks pakume erilisi kinkekomplekte, mis on loodud spetsiaalselt selleks, et rõõmustada teid või teie lähedasi. Olgu tegemist ilurituaalide, lõõgastavate massaažide või näohooldustega – meil on midagi igale maitsele.

Tutvuge meie kinkekomplektide valikuga ning leidke see täiuslik kingitus, mis muudab teie pühadeaja eriti eriliseks.

Oleme valmis teid vastu võtma kliinikus, mis on täidetud mitte ainult professionaalsuse, vaid ka sooja ja südamliku õhkkonnaga. Meie meeskond soovib teile rõõmu ja head tuju, pakkudes parimaid iluteenuseid, mis muudavad teie välimuse veelgi säravamaks. Alates 27.detsemberist sätime kogu tiimiga pühadelainele, seepärast planeerige oma iluplaani varakult.

Ootame teid vipMedicum’is, et koos luua imelisi hetki ja avastada pühadeaja maagiat meie kvaliteetsete teenuste ja südamliku teenindusega.

Ilusat jõuluaega ja sära uuel aastal!