Salenemisprogramm “SEE ON NII LIHTNE!”

Päike käib juba kõrgemalt ja kaugel pole aeg, kui soovime hakata oma kehale kevadet ligi laskma. Nagu meie orgamism soovib kevade saabudes talvise kasuka seljast heita ja kergemalt toituda, niisamuti tekib meie kehal soov liigsest vabaneda, puhastuda ning endasse uut energiat püüda.

Oleme selleks välja töötanud salenemisprogrammi “SEE ON NII LIHTNE!”
Keha ümbermõõdu vähendamiseks, lihaste trimmimiseks ja tselluliidi kaotamiseks läheb vaja kõigest kuut nädalat.

Salenemisprogramm põhineb tänapäeva kõige eesrindlikemail metoodikail, mille puhul kasutatakse Endospheres Therapy´t ja Viora Re-Fit termolifting´ut.

Endosfääriteraapia on meeldivaid aistinguid tekitav, mittetraumeeriv ja absoluutselt füsioloogiline protseduur, ületades efektiivsuse poolest käsimassaaži kümneid kordi. Meetod on tunnistatud üheks parimaks viisiks vähendada keha ümbermõõtu, kaotada liigset kehakaalu, võidelda lokaalsete rasvaladestuste ja tselluliidiga ning parandada naha toonust ja reljeefi.

Viora Re-Fit termolifting on aparaatmetoodika, mis toimib naha alumisele kihtidele mõjutamisel raadiosageduslike elektromagnelainetega.

PROGRAMM SISALDAB 18 PROTSEDUURI:
12 figuuri korrigeerimise protseduuri Endospheres Therapy (probleemne tsoon) 30 min
6 Viora Re-Fit protseduuri (probleemne tsoon)
Aparaatse kosmetoloogia spetsialisti konsultatsiooni
Spetsialisti jälgimist kuuri läbimisel
Klient saab oma individuaalse kaardi, kuhu kantakse tema antropomeetrilised andmed.
Kogu programmi vältel on klient spetsialistide jälgimise all, kõik muutused fikseeritakse kaardil, vajadusel tehakse programmis muudatusi ja täiendusi.

Esimesi muutusi võite märgata juba kolme nädala pärast.

KÕIGEST KUUS NÄDALAT AKTIIVSET PROGRAMMIPÕHIST HOOLDUST ILUKLIINIKUS VIPMEDICUM – JA TE OLETE SUUREPÄRASES VORMIS.

Tasuta konsultatsiooni käigus on võimalik läbida ka prooviprotseduur ning saada põhjalikku infot selle programmi kohta. Kliiniku kogenud spetsialistid vastavad meelelgi kõigile programmi puudutavatele küsimutele.