Kingitus on tõeline ainult siis, kui suudab pakkuda rõõmu ja emotsioone, millest saavad aja jooksul meeldivad mälestused.

Kätte on jõudnud kingiotsingute aeg, kuid nagu alati, tehakse kõik ostud pühade-eelses saginas ja ikka viimasel minutil.

VipMedicumi kinkekaart – võib saada parimaks kingituseks! Iga naine satub vaimustusse, sest mis saaks olla veel heldem kingitus kui noorus ja ilu.

Oma lähedastele ja armsatele naistele kinkekaarti kinkides pakute Te neile ennekõike rikkalikku valikut ilukliiniku vipMedicum populaarseid protseduure ja teenuseid.

“Kõige suurem kingitus on kõige väiksemas karbis!” Ärge unustage: vipMedicumi tilluke kinkekaart peidab endas määratut ilu ja nooruse võluriiki!

Alates 5. detsembrist teeb vipMedicum Teile erilise kingituse! Kinkekaarti ostes annab lisab ilukliinik vipMedicum sellele veel 25% protsenti! Ehk ostes 100 eurose kinkekaarti saate kinkekaardi väärtuses 125€.

NB! Kampaania kehtib kuni 31.12.2016. Kinkekaarte saab kasutada alates 1.01.2017 ning kinkekaart kehtib kuni 28.02.2017. Kinkekaart ei laiene eripakkumistele.