Hüvasti, liigsed sentimeetrid!

Kuidas kiiresti vabaneda rasva ladestumistest keha ja näo probleemsetes piirkondades? Paljud spetsialistid vastaksid sellele küsimusele lühidalt: “Lokaalne rasvapõletus on müüt.” Kuid mitte vipMedicum kliiniku kvalifitseeritud spetsialistid.

Meil on hea meel tutvustada teile Triada ensüümteraapiat näo- ja kehakontuuride parandamiseks.

Ensüümid on valdavalt valgud, mis kiirendavad suuremat osa protsessidest organismis. Nende protsesside hulka kuuluvad:
Elastiini ja kollageenkiudude moodustamine
Mineraalide ja mikroelementide ainevahetus
Naha pH tasakaalustamine
Hormoonide ja vitamiinide tase
Naha uuendamine ja noorendamine

Protseduuri käigus viiakse süstelahus naha alla, mis koheselt aktiveerub. Ensüümteraapiat viiakse läbi 2-3-nädalaste intervallidega. Väga tihti on tulemust näha juba peale esimest protseduuri. Reeglina on naha pinguldamise ja rasvakihi vähendamise efekt kõige paremini nähtav peale 4. protseduuri.

Ühe protseduuri hind alates 229 eur* (spetsialist jaotab preparaati kõikidesse eelnevalt kokkulepitud probleemsetesse kohtadesse nii näol kui kehal)
*Täpsem hind selgub spetsialisti tasuta konsultatsioonil!

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame peale Triada protseduuri 2-3 nädalat hiljem läbida ka Endospheres Therapy kuur. See aitab kiirendada rasvade lagunemisest tekkinud jääkainete väljaviimist.

Meie toodete valik peale protseduuri:
• Histomer Drain O2 Slimming Dual Action
• Histomer C30 Cellulite Complete Treatment
• Histomer Body H4 Firming Complete Treatment

Lugege rohkem ensüümteraapiast või registreerige konsultatsioonile:

Uuele kliendile 1. ja 5. laserepilatsioon -50%!

Suurepärane uudis neile, kes kahtlevad, kas osta laserepilatsiooni kuur (5 + 1). Nüüd saate 1. ja 5. protseduuri poole hinnaga!*

Miks just 5. protseduur? Nii garanteerime tippkvaliteedi, sest 5. protseduuriks jääb keskmiselt alles vaid 40% algsest karvade kogusest.

*Soodustus kehtib kõikidele, kes broneerivad mais oma esimese laserepilatsiooni. Viienda protseduuri puhul antakse allahindlus viiendale külastusele ning piirkonnale, mis on varem epileeritud vipMedicumis 4 korda. Korraga kehtib ainult üks soodustus.

Registreeri esimesele laserepilatsioonile mais, et saada viies protseduur soodusega -50%: