Suvi on rõõmu, päikese ja unustamatute hetkede aeg. Kuid paraku võivad kuumad päevad ja päikesekiired naha loomulikust niiskusest ilma jätta.

Sellest võib saada suur mure, kuna meie nahk ihkab niiskust. Just naha niiskustase mõjutab selle elastsust, tervist ja hoiab noorena.

Biorevitaliseerimine Novacutan on ainulaadne viis, mis küllastab nahka hüaluroonhappega, mis teeb naha säravamaks ning aitab päikesekiirtest tekkinud kahjustusi ravida.

VipMedicum on koostanud teie jaoks Novacutani biorevitalisatsiooni eripakkumise.

Novacutan BioPRO (2ml) – 229 € (tavahind 319€)
Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 12.11.2023

Vanusega hakkavad näo pehmed koed lõtvuma. Kuid ei tasu heita meelt! Pakume sulle tehnika, mis taastab näoovaali sära ja kuju – HIFU SMAS-lifting.

HIFU SMAS lifting on omaette teadus, mis käsitleb naha taastamist fokuseeritud ultraheli abil. Spetsiaalne tehnoloogia võimaldab saavutada hämmastavaid tulemusi näokontuuride elastsuse ja kuju taastamisel.

Kõige parim osa sellest on, et nähtava efekti saavutamiseks pole vaja pikalt protseduuridel käia. Juba peale esimest seanssi näete erinevust ning ajaga tulemus koguneb ja rõõmustab iga päev.

Selleks, et protseduur oleks kõigile saadav, on meil septembris ja oktoobris HIFU SMAS liftingule eripakkumine.

Ultraheli-lifting HiFu SMAS-lifting (nägu + kael) – 549€ (tavahind 1100€)
Pakkumist saab kasutada kohe peale ostmist ja kuni 12.11.2023

Tihti on meie keha lisamahu ja raskustunde põhjuseks paistetus. Meie kliendid on Endosfääri protseduuriga tuttavad, kuid mitte kõik ei tea, et sellel on ka kehale oluline ravitoime:
Z
Mõju veresoontele. Kerad stimuleerivad veresoonte süsteemi, mis mõjutab kudede verevoolu. Nii öelda “Veresoonte soojendamine” parandab kude mikrotsirkulatsiooni.
Z
Lümfidrenaaž. Kompressiivne mikrovibratsioon aktiveerib lümfisüsteemi õiget toimimist. See aitab eemaldada liigset vedelikku, mis on kogunenud kehva vereringe tagajärjel.
Z
Kerade vibratsioon loob tõuke-tõmbe efekti, mis kujundab naha koed ümber. Selline mõju parandab keha kuju ja kontuure kõigest mõne seansiga.

Meie spetsialistid töötavad tänapäeva kõige täiuslikuma seadmega Endospheres Evolutioniga, mis võimaldab analüüsida lümfisüsteemi verevarustust ja vereringet, kohandades protseduuri tulemust vastavalt teie individuaalsetele vajadustele.

Tule konsultatsioonile või registreeru soodsa hinnaga esmasele protseduurile

Endospheres Evolution esmane protseduur probleemsele tsoonidele – 65 €

Kõik pakkumised leiate meie E-POES! Mine heida pilk peale:

Pakkumised kehtivad kuni 29.10.2023
Ostetud pakkumisi saab realiseerida kuni 12.11.2023