September – see on aeg, mil tõstatame olulised küsimused naiste tervise teemadel ja toetame Roosalindijooksu kampaaniat Eestis. Kutsume Teid üles oma üldise tervise eest hoolt kandma ning regulaarsete kontrollide tegemiseks ning konsultatsiooni saamiseks pöörduma spetsialistide poole.

Naiste tervise eest hoolitsemise tähtsust ei saa ülehinnata. Just seetõttu püüame koos oma partneri Lasergünekoloogia kliinikuga pakkuda Teile uuenduslikke protseduure, mis suudavad lahendada pikaajalisi terviseprobleeme ja pakkuda Teile elukvaliteeti, mille olete välja teeninud.

BTL EMSELLA – tugevate ja tervete vaagnapõhjalihaste jaoks

Uus protseduur vipMedicumi kliinikus! BTL EMSELLA on mõeldud vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks. See ei ole mitte ainult viis parandada oma füüsilist vormi, vaid parandada ka üldist heaolu. Tugevad vaagnapõhjalihased aitavad Teil vältida kuseteede probleeme ja parandada Teie intiimelu kvaliteeti.

Iga raviprotsess peab algama spetsialisti konsultatsiooniga

Lasergünekoloogia Teie mugavuse tagamiseks

Meie Lasergünekoloogia kliiniku spetsialistid on rõõmuga valmis pakkuma Teile mitmeid uuenduslikke protseduure, mis on suunatud Teie naiseliku tervise parandamisele. PRP süstid ja laserteraapia – on vaid väike osa sellest, mida saame pakkuda, et muuta Sinu elu mugavamaks ja tervislikumaks.

Iga raviprotsess peab algama arsti konsultatsiooniga, millesse kuulub:
Z
günekoloogiline ülevaatus
Z
ultraheliuuring
Z
vajalike analüüside määramine
Kandke enda eest hoolt ja me oleme siin, et Teid sellel teel aidata. Võtke meiega ühendust juba täna, et saada lisateavet meie protseduuride ja selle kohta, kuidas need Teid aidata saavad.