VAATA, kes sai vipMedicumi ilusaadikuks ja lähiajal muutub oma välimuse!

Hurraa, “VipMedicum otsib ilusaadikuid” projekti I voor on edukalt lõppenud!

Me saime üle 130 sooviavalduse ja meil on väga hea meel, et nii paljud naised on valmis end meie spetsialistide hoolde usaldama ning tänapäevase kosmetoloogia reaalseid võimalusi enda peal demonstreerima!

Praeguseks oleme valinud välja 3 võitjat, kellega jätkame koostööd.

Edaspidi ootavad neid konsultatsioonid, kõige efektiivsemad iluprotseduurid, pildistamised, filmimised ning selle kõige tulemusena uus elu atraktiivsete ja enesekindlate naistena!:)

Teil aga on võimalus seda online jälgida! Kõik osalejatele suunatud küsimused, kommentaarid ja toetusavaldused on teretulnud meie Facebooki lehel ning Instagramis! :)

Niisiis, esimene võitja: Marita Mihhailova (30 aastat), kes püüab saavutada oma unistuste figuuri!

“Minu nimi on Marita, olen 30 aastane noor naine. Miks ma soovin osaleda Teie konkursil? Tunnistan, et ka minul on iluvigu, mida ma väga soovin Teie abil siluda :)

Olenemata oma noorusest ja positiivsusest on sünnitus rikkunud mu saleda kõhu. Olen 7 aastase poja ema. Mul on rasedusarmid ümber naba. See on rikkunud mu kõhu. Teine iluaps on aga rinnad, mis minule pole loodud, 70A pole just naiselik, uhke emalõvi C-D oleks cool.”

Meie projekti järgmine võitja on Jana Haas (47), viie lapse ema!

“Mulle teeb muret üldine väsinud ilme: ülalaud ripuvad, kanavarbad, lõuajoone muutus, kaelal üleliigne rippuv nahk. Keha on ka räsitud, kuna olen sünnitanud 5 last, siis eks see ole oma jälje jätnud: rippuv kõht, palju venitusarme, ebaühtlaselt jaotunud rasvkude jalgadel.

Minu kõige noorem, 7 aastane poeg küsib ikka: ” Emme, kas sa oled vana, et sul on nahka liiga palju?”
See teeb haiget, tunnen end sisemiselt nooremana ja sooviks, et see ka välja paistaks”.

Lõpuks on siin meie viimane võitja: Reila Saarmäe (33)!

“Olen pikka aega võidelnud oma liigse karvkasvu ja pigmendilaikudega. Epileerin 1-2 korda nädalas oma reiepiirkonda, sest vastasel juhul kumaksid karvad läbi sukkpükste.

Epileerimine on omakorda põhjustanud põletikulisi sissekasvanud karvanääpse. Karvkasv on üle võtnud ka mu näopiirkonna: lõuapiirkond ja ülahuul. Igapäevaselt kasutan pinsete.

Teine suur mure on pigmendilaikude ägenemine: huuled, lõug, laup. Seljal olevast tugevast aknest ei hakka ma rääkimagi. Kulutan nädalas tunde, et karvadest vabaneda.
Soovin osaleda, sest soovin abi saada!”

Püsige meiega ja me näitame teile parimate kosmetoloogide reaalseid töötulemusi!