Kallid sõbrad!

Kes ütles, et ainult Uuel Aastal püstitatakse eesmärke, soove ja pööratakse uus lehekülg? Ka suvi on enesetäiendamise ja eesmärkide püstitamiseks ideaalne aeg.

Hooli oma kehast Viora termoliftinguga.

Termolifting ehk Viora ReFit on aparaadimetoodika, mis toimib naha alumiste kihtide mõjutamisel raadiosageduslike elektromagnetlainetega.

Suve lõpuni protseduuri hind on vaid 72 € (tavahind 119 €)

Vaata videot. Registreeru meie spetsialistide juurde tasuta konsultatsioonile või broneeri kohe.

Löö oma nägu särama! Ainulaadne RF-lifting protseduur “Cinderella ReLift“ by Viora. 

Nagu mitmed noorendavad protseduurid, on ka bipolaarset raadiosageduslikku lifting´ut soovitav teha kuurina. “Cinderella ReLift” sobib ideaalselt kiireks näo värskendamiseks enne tähtsat sündmust. Protseduur võtab kõigest 30 minutit ning sinu naharakud uuenevad ja näo pinguldusefekt on kohene.

Hea uudis on veel see, et suve lõpuni bipolaarne RF-lifting protseduur “Cinderella ReLift“ on soodushinnaga 89€ (täishind 149€). Registreeru meie spetsialistide juurde TASUTA konsultatsioonile või broneeri kohe.

Septembri lõpuni akne laserravi protseduur uskumatu hinnaga, vaid 42.50EUR (tavahind 85)!

Üheks enimlevinumaks nahahaiguseks tänapäeval on akne ehk vinnitõbi. Akne põhjuseid on uuritud palju ning võib öelda, et patsiente kes kannatavad akne all, on palju. Statistika kohaselt on kokku puutunud aknega 80% noortest. VipMedicumil on pikaaegne kogemus ravimaks patsiente, kes kannatavad akne all.

Meie kliinikus on kasutusel FT(Fotona Technology) laserravi, mis aitab vabaneda aknest. Fotona laseriga saab avaldada mõju probleemsele piirkonnale, kuivatada põletikke ja taastata kudesid. Laserkiirte abil on võimalik vabaneda vinnidest ja põletikku põhjustavatest bakteritest.

VipMedicumi spetsialistid leiavad akne probleemile lahenduse. Broneeri aeg tasuta konsultatsioonile või registreeri siit.